Fethullah Gülen'in 'Kasım'ı bekleyin' talimatıyla ilgili yeni iddia!

Fethullah Gülen'in "Kasım'ı bekleyin" yönünde talimat verdiği iddia edilirken bu iddiayla ilgili Prof. Dr. Ahmet Keleş, "11 Kasım FETÖ lideri Gülen'in uğurlu ve hikmetli rakamıdır" dedi.

Fethullah Gülen'in 'Kasım'ı bekleyin' talimatıyla ilgili yeni iddia!

Fethullah Gülen'in "Kasım'ı bekleyin" yönünde yeni talimat verdiği iddiasına ilişkin bir iddia daha ortaya atıldı.

Uzun bir süre Gülen'e yakın isimlerden olan ve ayrılan, "FETÖ'nün Günah Piramidi" isimli kitabın yazarı Prof. Ahmet Keleş, "11 Kasım FETÖ lideri Gülen'in uğurlu ve hikmetli rakamıdır. Her işini 11 rakamıyla bir şekilde ilişkilendirir" dedi. 

Ahmet Keleş'in iddiaları şu şekilde:

'KASIM'I BEKLEYİN'

"FETÖ'cülerin bugünlerde kendi aralarında yaptıkları, 'Kasımı bekleyin' sözleri bir saplantıdan kaynaklanıyor. Bu saplantı, FETÖ lideri Fetullah Gülen'in doğum tarihi olarak 11 Kasım 1938'i göstermiş olmasıdır. Oysa Gülen'in kimlikteki doğum tarihi 21 Nisan 1941'dir. Gülen, 'Her hareketim 11 ile ilgilidir. Ya 11 ya da 11'in katlarıdır' derdi. Dolayısıyla her şeyi 11 Kasım ve 11'inci ayın 11'ine bağlıyor. Bu saplantı, FETÖ lideri Fetullah Gülen'in doğum tarihi olarak 11 Kasım 1938'i göstermiş olmasıdır. Oysa Gülen'in kimlikteki doğum tarihi 21 Nisan 1941'dir."

"Bunu kafasında kurgulamış. Tabii kasım ayını gündeme getirmeleri hedef saptırma da olabilir. Kasım ayı içinde yeni bir darbe girişiminin olma ihtimali zayıf. 15 Temmuz darbe girişiminden önce de kasım ayı gündeme getirilmişti. Bu tür söylemlerle aslında hedef saptırıyorlar. Bu kadar gündeme gelmiş, milletin dikkati bu kadar kasım ayına çekilmişken çok fazla önemli bir şey olmaz. Mümkün olduğunca OHAL sürecinde kendilerini devletten tasfiye ettirmemek için kaos ortamları oluşturmaya çalışacaklar. OHAL biter bitmez yapılanların hukuksuz olduğu, dünyadaki geçerli hiçbir hukuk sistemiyle bağdaşmadığı iddialarıyla kampanyalar başlatacaklar. Teyakkuzda ve uyanık olmamız lazım. Muhtemel hamlelerine karşı hazırlıklı olmamız gerekiyor. Aşırı vurgulanan tarihler saptırma olabilir, onun için akla gelmedik noktaları da dikkatlerden uzak tutmamak gerekiyor."

fethullah gülen fethullah gülen kasım ahmet keleş fetö'nün günah piramidi