Kürk giyen Bülent Ersoy: Köpeğin kulağını kesenler cezalandırılmazsa Ankara'ya yürüyeceğim

Hayvanların canlı halde derilerinin yüzülmesinden elde edilen kürklere para vererek hayvan cinayetlerine destek olan Bülent Ersoy, köpeklerin kulağının kesilmesine tepki gösterdi.

Kürk giyen Bülent Ersoy: Köpeğin kulağını kesenler cezalandırılmazsa Ankara'ya yürüyeceğim

Canlı halde derileri yüzülen hayvanların kürkünü giyen, tepki görünce ''Bana ne hayvan haklarından'' diyen Bülent Ersoy, Isparta'da köpeğe işkence yapanlar hakkında ceza uygulanmaması halinde Ankara'ya yürüyeceğini açıkladı.

Ersoy, bu vahşete yeterli tepki gösterilmediğini söyleyerek, "Bir şey yapmak istiyorsanız bizzat bunu yapan kişilere tepki göstermelisiniz. Beni idam edeceklerini bilsem onlar elime geçince tokatlarım onları. O köpekler bir can… Sen onların kulağını nasıl kesersin bunlar ilerleyen zamanların teröristleri... Onların suratlarını bile görmek istemem" dedi.

İki kişinin cezalandırılması için gerekirse Ankara'ya yürüyeceğini söyleyen Ersoy, "Çıkan haberleri izleyince yüreğim burkuldu. Bu işkencecilerin cezalandırılması konusunda savaş vereceğim. Bunun arkasında duracağım ve gerekirse bu konuda Ankara'ya kadar yürüyeceğim ve o iki cambaza kulak nasıl kesilir göstereceğim" diye konuştu.

 

bülent ersoy kürk köpek işkence ankara