ömer halisdemir

  • ömer halisdemir Ömer Halisdemir davasında karar
   15 Temmuz darbe girişimi sırasında Astsubay Ömer Halisdemir'in öldürülmesine ilişkin davada 18 sanığa verilen hapis cezalarını onadı.
  • ömer halisdemir Gürültü ihbarına giden polis bıçaklandı
   Antalya'da kardeşiyle gürültü yaptıkları için komşularının şikayetçi olduğu Secat U., eve gelerek kendisini uyaran polislerden Hasan Uslu'yu bıçakladı. Diğer polis memurunun da aldığı darbelerle yaralandığı olayda, kardeşlerden Necat U. gözaltına alınırken, Secat U. ise kaçtı. Yaralı polisler hastaneye kaldırılarak, tedavilerine başlandı.
  • ömer halisdemir Türkiye'de 'Mor patates' üretildi
   Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, Türkiye’de ilk defa 'İlk Mor' adı verilen renkli patates üretti.
  • ömer halisdemir Bülent Tezcan: Suruç'ta sabah erken saatlerde sahte oy kullandırılmıştır!
   Seçimle ilgili kendilerine en yoğun şikayet gelen ilin Şanlıurfa olduğunu belirten Tezcan, "Orada 3 milletvekili arkadaşımızı görevlendirdik. Onlardan gelen bilgiler ve Urfa bölgesinde yaşananlar özellikle ciddiye alınması gereken konular. Arkadaşlarımız mahallinde itiraz etti, Seçim Kurullarına itirazlarını yaptı. Yaşananları kamuoyuyla paylaşmak zorunlu olmuştur. Birincisi Suruç 1043 numaralı sandık. Bu sandıkta çok açık bir şekilde toplu oy kullandırılmış. Sabah erken saatlerde sahte oy kullandırılmıştır" dedi
  • ömer halisdemir Nazire Terzi: Nasıl 15 Temmuz'da ölür, 16 Temmuz'da bana mesaj attı
   15 Temmuz'da darbe girişiminde bulunan askerlerden biri olduğu belirtilen ve Ömer Halisdemir tarafından öldürülen Semih Terzi'nin eşi Nazire Terzi, eşinin ölüm belgesinde ölüm saatinin 15 Temmuz 2016, saat 23.30 olarak göründüğünü ancak eşinin 16 Temmuz'da kendisine mesaj attığını söyledi.
  123
1