acun ılıcalı

acun ılıcalı ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel acun ılıcalı haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve acun ılıcalı hakkında daha fazlası.

FOTO GALERİ

  • acun ılıcalı Şeyma Subaşı
    Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 Samsun doğumlu Acun Ilıcalı'nın eski eşi. Boşanmanın ardından aldığı tazminat ile sosyal medyanın gündemine geldi. Acun Ilıcalı ile 2017–2018 arasında evlilik yaşayan Subaşı Mustafa Subaşı'nın çocuğudur, Kübra Subaşı, Ozan Berk Subaşı adında 2 kardeşi ve Melisa Ilıcalı adında çocuğu var.

FOTO GALERİ

  • acun ılıcalı Didem Delen
    27 Aralık 1985 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Didem Delen Halkla İlişkiler bölümü mezunudur ve bir dönem Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak çalışmıştır. Ekranların bir dönem sevilen yarışmalarından biri olan Kısmetse Olur'un gelin adaylarından biri olmuştur. Özellikle hem yarışmada hem de yarışma dışında yaşadığı iddia edilen ilişkilerle magazin gündeminde oldukça yer etmiştir. Yarışmada Adnan'la yaşadığı ilişkisinin ardından Acun ile ve Yavuz Bingöl ile de bir dönem aşk yaşadığı iddia edilmişti. Didem Delen hakkında yapılan Acun Ilıcalı ile birlikte olduğu iddialara karşın yaptığı açıklamada, "Şahsımın karıştırıldığı, bir evlilik programına katılan, mesleği 'Halkla İlişkiler' olan bayan ile sadece isim soyisim benzerliğimiz vardır. Araştırmadan yapılan yanlış haber, kişisel haklarımı ihlal eden onur zedeleyici başlıklar ve mesleki kariyerime zarar verme hususlarına istinaden, tüm yayın gruplarına tarafımızca tekzip geçilmiştir." ifadelerini kullanmıştı. Didem Delen, şimdilerde oyunculuk ve sunuculuk yapmaktadır.
1

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

1