ankara

ankara ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel ankara haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve ankara hakkında daha fazlası.

FOTO GALERİ

 • ankara Pınar Güsar
  Pınar Güsar 1987 Ankara doğumlu manken. 2003 yılında girdiği Miss Mediterranean Güzellik yarışmasında birinci oldu. Aynı zamanda müzik eğitimi alan Pınar Güsar 2013 yılında Erdem İpekçi ile evlendi, evlendikten sonra müziğe ağırlık verdi, yaptığı Hint düğünü ile medyanın gündemine geldi.

FOTO GALERİ

 • ankara Dilay Korkmaz
  Dilay Korkmaz kimdir? 1990 yılında Ankara'da dünyaya gelen Dilay Korkmaz, Gazi Üniversitesi Muhasebe bölümünden mezun oldu. 2010 yılında Miss Turkey'e katılan güzel isim, bu yarışmada dördüncü oldu. Bu yarışma ardından Çin'de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 aday arasından ilk 15'e girerek dikkatleri üzerine topladı. Oyunculuk kariyerine de sahip olan Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan "Karımı Gördünüz mü?" isimli sinema filminin kadrosunda yer aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde diksiyon derslerine katıldı. Spikerlik ve sunuculuk kariyerini sürdüren Dilay Korkmaz, yeni sezonda Magazin D’nin sunuculuğunu üstleniyor.

FOTO GALERİ

 • ankara Sibel Meriç
  Sibel Meriç 27 Mayıs 1984 Ankara doğumlu model ve şarkıcı. Çok küçük yaştan yetişkin döneme kadar bale ve modern dans eğitimi aldı. Ortalama 4 yıl kadar bir modellik geçmişi olan Meriç, çıkartmış olduğu Garanti adını verdiği single şarkısı ile biliniyor.

FOTO GALERİ

 • ankara Pelin Batu
  Pelin Batu 27 Aralık 1977 Ankara Türkiye doğumlu oyuncu, şair ve tarihçi. 2018 yılında Macit Bitargil ile evlendi. Rüzgarlar Kitabı, Labirentin isimli kitapları var. İnal Batu ve Nevra Batu'nun çocğudur, Arda Batu adında kardeşi var.

FOTO GALERİ

 • ankara Deniz Çakır
  Deniz Çakır 31 Aralık 1981 Ankara Türkiye doğumlu oyuncu. 1.75 boyunda,Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı ve Ankara Üniversitesi'nde okudu. İlk televizyon deneyimi olan Kadın İsterse deki Alev rolüyle tanındı. Ama asıl çıkışını Yaprak Dökümü adlı dizideki Ferhunde karakteriyle yapmıştır. Tuna Çakır adında kardeşi var.

FOTO GALERİ

 • ankara Fulin
  01 Ocak 1985 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Fulin Şingirik, müziğe küçük yaşlarda başlamıştır. Henüz 5 yaşındayken klavye ve gitar çalmaya başlayan Fulin, aynı yaşta bale ve müzik dersleri de almıştır. Lise eğitimini Adana Anadolu Üniversitesi'nde tamamlayan güzel şarkıcı, burada aldığı eğitimin ardından Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünü kazanmıştır.

FOTO GALERİ

 • ankara Tuğçe Özbudak
  Tuğçe Özbudak kimdir? 10 Haziran 1982 Ankara doğumlu Türk oyuncu ve sunucu. 1.71 boyunda ve eğitimini İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi'nde gördü.

FOTO GALERİ

 • ankara Seda Bakan
  Seda Bakan 10 Ekim 1985 İstanbul Türkiye doğumlu oyuncu. 1.71 boyunda. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü mezunudur. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisindeki Eda rolüyle, Kardeş Payı dizisindeki Feyza rolüyle biliniyor. 2014 yılında Ali Erel ile evlendi. 1.71 boyunda.

FOTO GALERİ

 • ankara Melike İpek Yalova
  Melike İpek Yalova 29 Nisan 1984 Ankara Türkiye doğumlu oyuncu. Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova'nın kızıdır. 1.56 boyunda. Yüksel Yalova ve Ayşen Yalova'nın çocuğudur.

FOTO GALERİ

 • ankara Duygu Çetinkaya
  Duygu Çetinkaya 13 Ocak 1986 Denizli, Türkiye doğumlu oyuncu. Gülsün Çetinkaya ve İbrahim Çetinkaya'nın çocuğudur. Binbir Gece, Firar, Çılgın Dershane'deki rolleri ile biliniyor. Elit Ödül Töreninde geleceği olan oyuncu seçildi. Babası asker olduğu için Ankara, İzmir, İstanbul, İskenderun, Erdek, Gölcük gibi yerlerde yaşadı ve eğitimini de farklı okullardan aldı. Yamaç paraşütü, dalış gibi adrealin sporlarına ilgi duyan Duygu Çetinkaya, 2013'te Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de Gönüllüler takımında mücadele etti.
12

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

123