antalya

FOTO GALERİ

 • antalya Heves Güzel
  Heves Güzel 5 Ocak 1991 doğumlu, Antalyalı sosyal medya fenomeni ve model. Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda eğitim gördü. Sosyal medyada 2020 başı itibariyle 173 bin takipçisi bulunmaktadır.

FOTO GALERİ

 • antalya Ece Gürsel
  Ece Gürsel 11 Aralık 1982 Antalya, Türkiye doğumlu manken. Ece Gürsel Barbaros İlkokulu'nu ve Atatürk Ortaokulu'nu bitirdikten sonra Antalya Koleji'ne gitti. Bir süre burada okuduktan sonra lise öğrenimini Akdeniz Koleji'nde tamamladı. Tayfun Gürsel'in çocuğudur.

FOTO GALERİ

 • antalya Tansu Sıla Çakır
  Tansu Sıla Çakır kimdir? Miss Turkey 2016 ikincisidir. 1995 yılında istanbul’da doğmuştur. Aslen Selanik göçmenidir. Babası memur emeklisi, annesi belediyede çalışıyordu. Bir ablası vardır. Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde okumakla beraber Psikoloji yan dalı da okumaktadır. 1.80 cm boyunda olan Tansu Sıla Çakır, 2016 yılında Antalya Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezindeki 5 yıldızlı bir otelde gerçekleştirilen Miss Turkey yarışmasına katılarak 29 Eylül 2016 gecesi yapılan finalde ikinci olmuştur. Ayrıca Türkiye’yi Dünya Güzellik yarışması Miss Universe’de temsil etmeye hak kazandı. 5 Ocak 2017 günü yapılan 65. Miss Universe Güzellik yarışmasında Fransız güzel Iris Mittenaere birinci olurken Tansu Sıla Çakır ise ilk 13’e giremeyerek finalist olmaya hak kazanamayarak elendi.

FOTO GALERİ

 • antalya Zuhal Topal
  Zuhal Topal 23 Eylül 1976 İstanbul Türkiye doğumlu sunucu ve oyuncu. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, film oyunculuğu da yapmaktadır. 1.72 boyunda, 2008 yılında Korhan Saygıner ile evlendi, Lina Saygıner adında bir çocuğu var. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde tamamladı. Sihirli Annem dizisinde "Suzan" adlı karakteriyle tanınmıştır. atv'de yayınlanan Selena adlı bir dizide "Fitnat Korkmaz" adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir. Metin Akpınar'ın başrolünde oynadığı Papatyam (dizi) dizisinde birkaç bölümde oynamıştır ve büyük beğeni toplamıştır ve Zuhal Topal'a evlilik programı verilmiştir. Programın adı Zuhal Topal'la İzdivaç'tır. Kanal D'de yayınlanan Geniş Aile adlı dizide Şukufe rolünde oynamıştır. TRT kanalında 91 bölüm yayınlanan Avrupa Avrupa adlı dizide oynarken bir bebek dünyaya getirmiş adını da hurma ağacı anlamına gelen "Lina" koymuştur. 2013 yılında bu dizideki "Nermin" rolüyle Antalya Tv Ödüllerinde aday gösterilmiş ve "En iyi Komedi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi olmuştur.

FOTO GALERİ

 • antalya Angelina Petrova
  Ukraynalı 24 yaşındaki Angelina Petrova, fotoğraf çekimi için Antalya’ya geldi
1
1