at

at ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel at haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve at hakkında daha fazlası.
  • at Aracından kağıda emdirilmiş 1.8 milyon TL değerinde uyuşturucu çıktı
   Antalya'da 25 yaşındaki İ.Ö.'nün kullandığı aracın bagajından, 21 adet A4 kağıda emdirilmiş bonzai çıktı. İçimliği 25 TL'den satıldığı belirtilen uyuşturucunun toplam bedelinin yaklaşık 1 milyon 850 bin TL olduğu kaydedildi. Ailesinden aldığı 50 TL harçlıkla geçindiğini söyleyen İ.Ö. ile yanındaki kız arkadaşı G.K. tutuklandı.
  • at Youtuberlara vergi takibi
   YouTube’dan yayın yaparak gelir elde eden YouTuber’ların şahıs şirketi kurma sayıları artıyor. Online şahıs şirketi kurma platformu Mükellef’in Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Okan Şafak, “Haziran ayından bu yana geçen 6 ayda YouTuber’lar tarafından kurulan şahıs şirketinde yüzde 100 artış yaşandı. Son dönemlerde şirket kurmadan önce elde ettiği gelirleri beyan etmediği için vergi cezasına giren YouTuber sayısı artıyor” dedi.
  • at İyi Parti: Bursa'nın 500 Bin TL'si Acun'a verilip çarçur edildi
   Bursa'da belediyenin ödediği para karşılığı çekildiği belirtilen MasterChef'in tartışması sürüyor. İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, 'Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yalan söylüyor. Sözlerimizin ve eleştirimizin kapı gibi arkasındayız. Hodri meydan' ifadelerini kullandı.
  • at Yavru köpeğin kesilen patileri için verilen 809 TL cezaya 4 taksit
   Samsun'un Havza ilçesinde ateşli silahla vurulduktan sonra tedavi için patileri kesildiği belirlenen 'Pamuk' isimli köpeğin sahibi H.S.'ye verilen 181 TL ceziaile kesim işlemini yapan komşusu S.Ç.'ye verilen 628 TL cezanın 4 taksitle ödenebileceği ortaya çıktı. HAYTAP Samsun Temsilcisi ve Hayvan Gönüllüleri Derneği Başkanı Semra Antep, "Çok komik bir rakam ve üzücü. Böyle bir rakam yok ve bunu bir de dört takside bölüyorlar. Ağır hapis cezaları, en az iki yıldan başlayarak verilmeli. Siciline kayıt yaptırılarak yasada bunun bu şekil düzenlenmesi şart" dedi.
  • at Naci Görür: "İki fay birden kırılırsa İstanbul'da 7,6 büyüklüğünde bir deprem olacak"
   Prof. Dr. Naci Görür, "Kumburgaz kolunun yani Silivri açıkları ile Yeşilköy açıklarına uzanan 65 kilometrelik fayın kırılmasıyla en az 7.2 büyüklüğünde bir deprem olacağını ama Adalar'ın güneyinden geçen fay hattı kırılırsa en fazla 7 büyüklüğünde deprem olacağını düşünüyoruz. Ancak her ikisinin birden kırılma olasılığı var. İkisi birden kırılırsa İstanbul'da 7.6 büyüklüğünde bir deprem olacak" dedi.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • at Angeles Watters
  Ang Watters sosyal medya hesabından yeni fotoğraflarını paylaştı.

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

 • at Berat Albayrak: Çokomelli bir mesaj vereceğim
  'Burası çokomelli paylaşımlarına gönderme yapan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Çocukluğumda en çok Çokomel ve Eti Puf severdim. Eti Puf'un da hindistan cevizlisi, o çok güzel olur' dedi.

VİDEO