belçika

belçika ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel belçika haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve belçika hakkında daha fazlası.

FOTO GALERİ

 • belçika Marisa Papen
  1992 Belçika doğumlu model, ağırlıkça çıplak pozlar veriyor. Ayasofya Müzesi’nde tesettüre girip çarşafını kaldırarak çıplak poz veren ve Kapadokya’da da Türk bayrağının üzerine yatarak çıplak poz vermesi nedeniyle hakkında soruşturma başlatıldı.

FOTO GALERİ

 • belçika Amber Wilmsen
  Amber Wilmsen Belçikalı glamour model. 1999 doğumlu.

FOTO GALERİ

 • belçika Miluniel
  Miluniel Belçikalı glamour model. Bilgisayar grafik tasarım ve fotoğrafçılıktan mezun oldu, çalışmalarını Patreon üzerinden yayınlayan Miluniel'i sosyal medyada 2019 yılı başı itibariyle 149 bin kişi takip etmektedir.

FOTO GALERİ

 • belçika Yanina Wickmayer
  Yanina Wickmayer, 2018 Wimbledon tenis şampiyonasında beyaz tenis elbisesi ile. Yanina Wickmayer kimdir? 20 Ekim 1989 doğumlu Belçikalı bir profesyonel tenis oyuncusu. 2009 US Open'da yarı finallere ve dünyaca ünlü bir WTA sıralamasında yer aldı. 19 Nisan 2010'da 12. Çiftler halinde, dünya no. 15 Şubat 2010'da 71. 2009'da "WTA En İyileştirilmiş Oyuncu" ödülünü kazandı. 1.82 boyunda, 68 kilo

FOTO GALERİ

 • belçika Stella Maxwell mini kot şortla sokakta
  Stella Maxwell mini kot şort ile sokakta görüntülendi. Stella Maxwell kimdir? 15 Mayıs 1990 Belçika doğumlu manken. 1.78 boyunda, European School of Brussels II, Queen Margaret College, Wellington, Otago Üniversitesi'nde okudu. Helen Maxwell, Martin Maxwell, Patrick Maxwell isimlerinde kardeşleri var, ebeveynleri ise Stella Maynes, Maurice Maxwelldir.

FOTO GALERİ

 • belçika Stella Maxwell siyah yırtmaçlı elbiseyle
  Stella Maxwell siyah yırtmaçlı elbise ile. Stella Maxwell kimdir? 15 Mayıs 1990 Belçika doğumlu manken. 1.78 boyunda, European School of Brussels II, Queen Margaret College, Wellington, Otago Üniversitesi'nde okudu. Helen Maxwell, Martin Maxwell, Patrick Maxwell isimlerinde kardeşleri var, ebeveynleri ise Stella Maynes, Maurice Maxwelldir.

FOTO GALERİ

 • belçika Ayşe Özdemir
  Ayşe Özdemir 3 Nisan 1993 doğumlu oyuncu, Belçika güzeli. Muhteşem Yüzyıl'da konuk olarak rol aldı, Eski eşi futbolcu Önder Turacı'nın kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla magazin medyasının gündemine geldi.

FOTO GALERİ

 • belçika Flavia Pennetta
  Flavia Pennetta Profesyonel İtalyan tenis oyuncusu. Profesyonelliğe 2000 yılında adım atan Pennetta'nın kariyerinde 11 tane WTA tekler şampiyonluğu vardır. Takım arkadaşları Mara Santangelo, Francesca Schiavone ve Roberta Vinci ile 2006 Fed Cup finalinde Belçika takımını 3-2 yenerek şampiyon olmuşlardır.

FOTO GALERİ

 • belçika Ayşe Akın
  Ayşe Akın, 24 Ocak 1992 tarihinde bir Türk ailenin kızı olarak Belçika'da doğmuştur. Aslen Afyonlu olan genç oyuncu, henüz 4 yaşındayken annesinin kendisini ajansa kaydetmesiyle daha o yaşlarda fotomodellik yapmaya başladı. Belçika'da 12 yaşında iken bir kulüpte altı ay futbol oynamış. 2010 yılında Belçika'da bir güzellik yarışmasına katılmış ve Brüksel Güzeli olmuştur. 4 dil bilen Ayşe, yurt dışında adını söylemekte zorlandıkları için adını bir dönem "Ayshe" olarak kullanmıştır.

FOTO GALERİ

 • belçika Stella Maxwell
  Stella Maxwell 15 Mayıs 1990 Belçika doğumlu manken. 1.78 boyunda, European School of Brussels II, Queen Margaret College, Wellington, Otago Üniversitesi'nde okudu. Helen Maxwell, Martin Maxwell, Patrick Maxwell isimlerinde kardeşleri var, ebeveynleri ise Stella Maynes, Maurice Maxwelldir.
12

VİDEO

1