britanya

FOTO GALERİ

 • britanya Prenses Beatrice
  Beatrice Elizabeth Mary Mountbatten-Windsor, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda prensesi Prens Andrew ve Sarah Ferguson'un büyük kızları. York Prensesi Beatrice asalet unvanını taşır. Kendisinden küçük kız kardeşi York Prensesi Eugenie'dir. Beatrice ve Eugenie Kraliçe II. Elizabeth'in 2.oğlundan olan büyük kızıdır.

FOTO GALERİ

 • britanya Zara Holland
  Zara Holland 24 Ağustos 1995 Kingston upon Hull, İngiltere doğumlu TV ünlüsü. ITV2'de Love Island gerçeği şovunda yer almasıyla tanınır. Hollanda eskiden Bayan Büyük Britanya unvanını aldı.

FOTO GALERİ

 • britanya Faye Alicia Brookes
  Faye Alicia Brookes kimdir? 3 Eylül 1987 doğumlu İngiliz oyuncu. Gareth Gates ile birlikte yaşıyor, Coronation Street, Coronation Street Omnibus adında TV şovları var. En İyi Yeni Oyuncu Dalında Britanya Ulusal Televizyon Ödülü alan Brookes En İyi Ekran Ortaklığı Dalında İngiliz Pembe Dizi Ödülü’ne de aday gösterildi.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • britanya Courtnie Quinlan
  Courtnie Quinlan 1 Ocak 1991 Britanya doğumlu glamour model. Küçükken kıvırcık, koyu saç ve zeytin derisiyle dolu bir kafası olduğunu ve sınıf arkadaşlarından farklı hissetmekten nefret ettiğini söyledi. Altı yaşındayken bir çocuk modellik ajansı tarafından izlendi, ancak çok utangaçtı ve reddetti. Plymouth'taki okuldan mezun olduktan sonra pediyatri okumak için üniversiteye gitti. 16 yaşına kadar göğüsleri büyümedi, bu durumu “model olmak için gerekenlere sahip olduğumu hiç düşünmemiştim". diye ifade etti. Daha sonra da "Onları bir gecede büyüttüğümü düşünüyorum! ” açıklaması yapar. 18 yaşındayken, Courtnie Quinlan bir yardım etkinliğinde mayo takvimi için yerel bir yarışmaya girdi. Halk tarafından kazananlardan biri olarak seçildi. Yaşadıklarını “Kabuğumdan çıkmamı sağlayan büyük bir güven artışı oldu.” sözleriyle anlattı. Samantha Bond Yönetimi tarafından temsil edilmektedir.
1