ekim

ekim ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel ekim haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve ekim hakkında daha fazlası.
  • ekim 'Biz 40 kişiyiz bu siyasette, herkes birbirinin ciğerini bilir'
   Daha önce "Muhalefetteki siyasi partileri bir masanın etrafında toplayın, ekonomik, dış politika ile ilgili görüşlerimizi sunalım" teklifini yaptıklarını söyleyen İYİ Parti lideri Akşener, "O gün bir kaşık suda dünyanın fırtınası koparılmıştı. Dün bağıranlar, çağıranlar, bugün memleket masasının kurulması lazım geldiğini söylüyor" dedi.
  • ekim 'Allah benim belamı versin'
   Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Sean Connery'nin ölümünü yeni duyduğunu belirterek kendisini hedef alarak beddua etti. Kütahyalı, ''Allah benim belamı versin. Türk basınında da bir yazı bile çıkmamış'' ifadelerini kullandı.
  • ekim Erdoğan: Hepimiz güvende olana kadar hiçbirimiz güvende değiliz
   Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dağlık Karabağ bölgesinde varılan anlaşmaya ilişkin "Rusya'yla ortak çabalarımız sayesinde varılan anlaşmayla hem sıcak bir çatışmayı bitirdik, hem de 30 yıldır buzdolabında bekletilen bir sorunun çözümüne katkı sağladık" değerlendirmesinde bulundu.
  • ekim Samsun'da yavru bir köpek bacakları kesilmiş halde bulundu!
   Samsun’un Havza ilçesinde ön iki bacağı kesilmiş halde yavru köpek bulundu. Özel bir hayvan kliniğine getirilip, ameliyat edilen yavru köpeğin, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, jandarma, şüpheli veya şüphelilerin bulunması için çalışma başlattı.
  • ekim Sokağa çıkma yasağı Cuma günü başlayacak
   Dün yapılan Kabine toplantısı ardından alınan yeni koronavirüs tedbir kararları, İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ile netleşti. Buna göre tedbirler Cuma akşam 20.00’den itibaren geçerli olacak. Sokağa çıkma yasağı da aynı saatte başlayacak.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • ekim Willa Ford
  Willa Ford FHM Magazin çekimleri için iç çamaşırı ile kamera karşısına geçti.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • ekim Natalie Dreyfuss
  Natalie Dreyfuss fotoğraf çekimleri için kamera karşısına geçti.

FOTO GALERİ

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO