euro

euro ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel euro haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve euro hakkında daha fazlası.

FOTO GALERİ

 • euro Una Healy
  Una Theresa Imogene Healy İrlandalı bir şarkıcı-söz yazarı, müzisyen ve televizyon sunucusu. 2008 yılında, Fascination ve Polydor Records'a imza atan cumartesi günleri beş parçalı kız grubunun bir üyesi olarak ünlendi. 2006 yılında Healy İrlanda'yı Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil etti.

FOTO GALERİ

 • euro Monique Nicole LeClair
  Monique Nicole LeClair kimdir? 19 Ağustos 1988 doğdu, eğlence sektöründe çalışma hayalini gerçekleştirmek için 2014 yılında Los Angeles'a taşındı. Monique, modellik kariyerine bölgesel yarışmalar ve kataloglarda başladı. En büyük ilham kaynağı, bir aktör, manken ve işadamı olan babası Richard Armand LeClair'di. “Beni her zaman hayal etmeye ve en iyisine sahip olmaya teşvik etti” diyor. 2012'de Europa Show of Champions'da bir bikini modeli olarak birinciliği kazandı. Shakespeare'in “The Shing of The Shrew” adlı filminde 9 yaşında başrol oynadı. “Wonder Woman” ve “Silent Serenity” gibi tiyatro prodüksiyonlarında da oyuncu olarak rol aldı. Monique ayrıca TwelveTen Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmeni oldu.

FOTO GALERİ

 • euro Maria Menounos beyaz transparan elbiseyle
  Maria Menounos beyaz transparan elbise ile NBA etkinliğine katıldı. Maria Menounos kimdir? 8 Haziran 1978 doğumlu Yunanistan asıllı Amerikalı aktris, gazeteci ve sunucu. 1995 yılında Miss Massachusetts Teen USA güzellik yarışmasını kazanarak Bayan Massachusetts unvanı aldı. Yunanistan'ın başkenti Atina'da gerçekleştirilen 2006 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Sakis Rouvas ile birlikte sunuculuk yapmıştır. 1.73 boyunda.

FOTO GALERİ

 • euro Stella Maxwell mini kot şortla sokakta
  Stella Maxwell mini kot şort ile sokakta görüntülendi. Stella Maxwell kimdir? 15 Mayıs 1990 Belçika doğumlu manken. 1.78 boyunda, European School of Brussels II, Queen Margaret College, Wellington, Otago Üniversitesi'nde okudu. Helen Maxwell, Martin Maxwell, Patrick Maxwell isimlerinde kardeşleri var, ebeveynleri ise Stella Maynes, Maurice Maxwelldir.

FOTO GALERİ

 • euro Stella Maxwell siyah yırtmaçlı elbiseyle
  Stella Maxwell siyah yırtmaçlı elbise ile. Stella Maxwell kimdir? 15 Mayıs 1990 Belçika doğumlu manken. 1.78 boyunda, European School of Brussels II, Queen Margaret College, Wellington, Otago Üniversitesi'nde okudu. Helen Maxwell, Martin Maxwell, Patrick Maxwell isimlerinde kardeşleri var, ebeveynleri ise Stella Maynes, Maurice Maxwelldir.

FOTO GALERİ

 • euro Maria Menounos bikini ile deniz kenarında
  Maria Menounos bikini ile deniz kenarında görüntülendi. Maria Menounos kimdir? 8 Haziran 1978 doğumlu Yunanistan asıllı Amerikalı aktris, gazeteci ve sunucu. 1995 yılında Miss Massachusetts Teen USA güzellik yarışmasını kazanarak Bayan Massachusetts unvanı aldı. Yunanistan'ın başkenti Atina'da gerçekleştirilen 2006 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Sakis Rouvas ile birlikte sunuculuk yapmıştır. 1.73 boyunda.

FOTO GALERİ

 • euro Lena Meyer
  Lena Meyer-Landrut Florian Grill çekimlerinde poz verdi. Lena Meyer kimdir? 23 Mayıs 1991 doğumlu, 1.68 boyunda Lena Johanna Therese Meyer-Landrut, Alman şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. 2010 Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkesini "Satellite" adlı şarkıyla temsil etmiş ve 246 puanla Almanya'yı 28 yıl sonra ikinci kez birinciliğe taşımıştır.

FOTO GALERİ

 • euro Dorota Doda Rabczewska
  Dorota Rabczewska en popüler kadın şarkıcılar arasında yer alıyor. 2009 yılında En İyi MTV Best European Act kategorisinde ikincilik kazandı.

FOTO GALERİ

 • euro Dorota Rabczewska
  Dorota Rabczewska, 15 Şubat 1984 doğumlu Polonyalı oyuncu, şarkıcı, şarkı yazarıdır. MTV ödüllerinin en iyi Polonyalı sanatçılar için. 2009 yılında En İyi MTV Best European Act kategorisinde ikincilik kazandı.

FOTO GALERİ

 • euro Maria Menounos
  Maria Menounos 8 Haziran 1978 doğumlu Yunanistan asıllı Amerikalı aktris, gazeteci ve sunucu. 1995 yılında Miss Massachusetts Teen USA güzellik yarışmasını kazanarak Bayan Massachusetts unvanı aldı. Yunanistan'ın başkenti Atina'da gerçekleştirilen 2006 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Sakis Rouvas ile birlikte sunuculuk yapmıştır. 1.73 boyunda.
12

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

1