fakülte

fakülte ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel fakülte haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve fakülte hakkında daha fazlası.

FOTO GALERİ

 • fakülte Itır Esen
  1999 yılında dünyaya gelen Itır Esen, İstanbul Üniversitesi, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde lisans eğitimine devam ediyor. 14 yaşında modellik hayatına başlayan Esen, Fenerbahçe Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Küçük yaşlardan beri en büyük hayali modellik yapmak olan ve birçok dergi ve defilede yer alan güzel mankenin halası ismini de aldığı Yeşilçam oyuncusu Itır Esen'dir. Itır Esen, 1.80 olan uzun boyu sayesinde genç yaşta modellik hayatında kendini fark ettirebildi. Spora da ilgi duyan Esen, profesyonel modellik hayatına başladığı zaman spora ara verdi. Spor geçmişine da sahip başarılı model, Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi başarılı isimlerin podyumlarında boy gösterdi. 18 yaşında "Miss Turkey 2017" yarışmasında birincilik tacını kazanan tescilli güzel, 15 Temmuz hakkında sosyal medya hesabında paylaştığı "15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahında regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarını temsilen kanayarak kutluyorum." yazısı nedeniyle tacını kaybetti ve tacı Aslı Sümen'e geçti.

FOTO GALERİ

 • fakülte Fulin
  01 Ocak 1985 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Fulin Şingirik, müziğe küçük yaşlarda başlamıştır. Henüz 5 yaşındayken klavye ve gitar çalmaya başlayan Fulin, aynı yaşta bale ve müzik dersleri de almıştır. Lise eğitimini Adana Anadolu Üniversitesi'nde tamamlayan güzel şarkıcı, burada aldığı eğitimin ardından Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünü kazanmıştır.

FOTO GALERİ

 • fakülte Caya Hefner
  Endonezyalı model ve şarkıcı. Caya yurtdışında tıp fakültesine gitmek için evden ayrıldı. Bununla birlikte, tıp fakültesine gitme fırsatına rağmen, Caya kalbinin başka bir yerde olduğunu biliyordu; Modellik ve müzisyenlik. Sektörde solo, kadın DJ ve yapımcılardan biri.

FOTO GALERİ

 • fakülte Tuğba Tunçkaya
  Tuğba Tunçkaya moda blogu yazarı. 1988 'de İstanbul'da doğan Tuğba Tunçkaya aynı zamanda bir Boğa burcu. Anaokulunda fark edilen el becerileri ve çizime olan ilgisini uzun yıllar amatör olarak devam ettirdi. Birleşik Sanat Evi'nde aldığı çizim eğitimi sonrasında Güzel Sanatlar Fakültesi'ne hazırlanarak İstanbul Ticaret Üniversitesi - İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi ile tamamladı. Dört yıldır kendine ait blogunda tasarımlarının tanıtımını yaparken aynı zamanda modaya olan ilgisini anlatan yazılarını yayınlamaktadır.

FOTO GALERİ

 • fakülte Deniz Satar
  Deniz Satar kimdir? 1987 İzmir, Türkiye doğumlu sunucu. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite döneminde birçok yerel ve ulusal televizyon kanallarında staj yaptı. 3.sınıfta Trt Müzik kanalında 'Şenlik Ateşi' adlı gezi programını sundu. Mezun olduktan sonra Trtspor kanalında İlk Baskı adlı sabah spor programının sunuculuğunu yaptı.

FOTO GALERİ

 • fakülte İlayda Gerdan
  İlayda Gerdan 1997 doğumlu model. 1.75 boyunda, 87-63-90 ölçülerinde, tıp fakültesinde eğitim gördü.

FOTO GALERİ

 • fakülte Türkü Turan
  Türkü Turan, 1 Şubat 1985 Bodrum doğumlu oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur.

FOTO GALERİ

 • fakülte Pınar Tuncer
  Pınar Tuncer İstanbul doğumlu.Eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Tv Bölümünde tamamladıktan sonra kurgu ve yayın yönetmeni olarak çalışma hayatına başlamıştır. Öğrencilik döneminde hobi olarak başladığı fotoğrafçılığa, okul döneminden sonra freelance çalışmalarıyla da devam etmiştir. 12 yıldır profesyonel olarak, fotoğrafçılık yapmakta, beraberinde dijital tasarım alanındaki çalışmalarını da sürdürmektedir.

FOTO GALERİ

 • fakülte Sinem Güven
  Sinem Güven 1974 İzmir doğumlu. Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 1995'te Türkiye Güzellik Yarışması'nda Güzellik Kraliçesi seçildi. Modelliği bıraktıktan sonra takı tasarlamaya başlayan Güven, özel projeler ve moda çekimleri için kamera karşısına geçiyor.

FOTO GALERİ

 • fakülte Nihal Candan
  Nihal Candan, Tam adı Gülnihal Candan, 15 Haziran 1995 yılında Mersin'de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam eden Nihal Candan, TV8'de yayınlanan Bu Tarz benim yarışmasıyla ünlenmiştir. Aynı yarışmaya katılan 1997 doğumlu Bahar Candan adında bir kız kardeşi vardır.
12

VİDEO

 • fakülte Gazi Üniversitesi Dekanı istifa etti
  Video konferans görüşmesinde yayını açık unutup öğrencileri hakkında "Kızların resimlerini de görüyoruz böylece ha, çaktırma" diyen Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Acar istifa etti.

VİDEO

1