Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri

Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri

Candice Swanepoel Miss Sixty 2019 Bahar-Yaz kreasyonu için kamera karşısına geçti. Candice Swanepoel kimdir? 20 Ekim 1988 doğumlu Güney Afrikalı model. Güney Afrika'nın KwaZulu-Natal ilinin Mooi River kasabasında Hollanda kökenli Afrikaner bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Candice Swanepoel, 15 yaşındayken Durban'daki bir bit pazarında keşfedildi. 16 yaşına geldiğinde bir günlük çalışmadan 5.000 Euro kazanır oldu. 1.77 boyunda, Hermann Nicoli ile ilişkisi var, Anaca Nicoli, Ariel Swanepoel Nicoli adından çocukları olan manken Eileen Swanepoel ve Willem Swanepoel'in çocuğudur. Candice Swanepoel resimleri ve biyografisi Vehaber foto galeride.


Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri

Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri resimleri, Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri foto galeri, Candice Swanepoel – Miss Sixty çekimleri kimdir, görselleri, çalışmalarından, sosyal hayatından kareler, fotoğraf çekimleri ve daha fazlası Vehaber'de.


« geri 1 / 7
ileri »
Son Eklenen Foto Galeriler
2013- vehaber.org - Tüm hakları saklıdır.