Paola Ambrosini

Paola Ambrosini

Paola Ambrosini siyah bikini ile Miami 'de havuzda görüntülendi. Paola Ambrosini kimdir? İtalyalı eski futbolcu Massimo Ambrosini'nin eşi ve aktris. 'Sarışın bomba' isimli filmde rol aldı. 2009 yılında Massimo Ambrosini ile evlenen oyuncunun Angelina ve Federico isminde 2 çocuğu var.


Paola Ambrosini Paola Ambrosini Paola Ambrosini Paola Ambrosini Paola Ambrosini Paola Ambrosini Paola Ambrosini Paola Ambrosini Paola Ambrosini Paola Ambrosini

Paola Ambrosini resimleri, Paola Ambrosini foto galeri, Paola Ambrosini kimdir, görselleri, çalışmalarından, sosyal hayatından kareler, fotoğraf çekimleri ve daha fazlası Vehaber foto galeride.

Galerimizde neler var, sizler için neler bulduk? Hayatından seçtiğimiz Paola Ambrosini nude sorgusuna ait fotoğraflar. Sizler için en özel en güzel görsellerle galerimizi Paola Ambrosini erotik resimlerle de harmanladık ve Paola Ambrosini frikik fotoğraflarından medyaya yansıyanları sizler için bulduk. Paola Ambrosini göğüs ile ilgili derlemeleri toparladık. Bunlar elbiseli ya da göğüs dekolteli olabilirler. Paola Ambrosini bacak fotoğrafları ile ilgili sosyal medyadan ve arşivimizden sizlere ulaştırdık. Toplum standartlarına uygun bir şekilde Paola Ambrosini çıplak resimleri ile hayatından kesitler aramaya bulmaya çalıştık. Paola Ambrosini kalça ya da başka bir deyişle poposuyla ilgili seçtiklerimize yer verdik. Paola Ambrosini hot ya da biz ateşli diyelim siz anlayın. ve tabii ki Paola Ambrosini ass ile ilgili fotoğrafları da derleyerek galerimize ekledik. Paola Ambrosini ifşa olan resimleri ve sosyal medyaya yansıyanlar. Paola Ambrosini seksi çalışmalarından ve yaşamındaki çekilen ya da kendisinin selfie olarak çektiği Paola Ambrosini naked resimleri bunlarla da yetinmedik ama daha bitmedi tabii ki Paola Ambrosini boyu, kilosu gibi fizik ölçüleri, sevgilisi, yaşı yani kısacası Paola Ambrosini biyografisi ve daha fazlası galerimizde.


« geri 1 / 10
ileri »
Son Eklenen Foto Galeriler
2013- vehaber.org - Tüm hakları saklıdır.