Gwen Stefani, meşhur klibindeki elbiseyi 25 yıl sonra tekrar giydi

'Don't Speak' şarkısı 1995'te yayımlandığında tüm dünyada büyük bir yankı uyandırmıştı.
Gwen Stefani, meşhur klibindeki elbiseyi 25 yıl sonra tekrar giydi
2021-04-18 12:20:21   Güncelleme: 2021-04-18 12:20:21     Independent, Page Six, The Daily Telegraph


ABD'li ünlü şarkıcı Gwen Stefani, 1995'te yayımlandığında büyük fırtına koparan 'Don't Speak' şarkısındaki elbisesini 25 yıl sonra yeniden giyerek hayranlarını şaşırttı.
 

Page Six'in haberine göre No Doubt grubunun 51 yaşındaki solisti şarkının 25. yıl dönümünü kutlamak amacıyla ikonik puantiyeli elbiseyi tekrar giydi. 

Ünlü şarkıcının elbisesini tamamlamak için taktığı kolye de beğeni aldı. Stefani çektiği videoyu TikTok hesabından paylaştı. 

Şarkıcı meşhur parçadan bir kuple söylemeden önce videoya, 'İşte karşınızdayım' diye giriş yaptı. Bir başka müzisyen Blake Shelton'la nişanlı olan Stefani daha önce de geçmişini yâd etmek için paylaşımlar yapmıştı.

Stefani, 'Just a Girl' ve 'Let Me Reintroduce Myself' gibi şarkılarını hatırlatmak için de müzik videolarındakilere benzer kıyafetlerle fotoğraf paylaşmıştı.

Geçen zamana rağmen hâlâ çok genç görünen şarkıcı daha önce The Daily Telegraph'a verdiği röportajda başkalarının kendisinin görünüşünden bahsettiğinde bunu bir 'iltifat' olarak değerlendirdiğini söylemişti. 

Shelton'la ilişkisinin kendisine iyi geldiğini belirten Stefani 5 yıllık ilişkinin ardından ekimde nişanlanmıştı. Çift bu yıl evlenmeyi planlıyor.