Sınıfta parfüm sıkıldı, öğrenci ve öğretmenler hastanelik oldu

Tedavi altına alınan 17 öğrenci ve öğretmenin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü olayla ilgili inceleme başlattı.

Sınıfta parfüm sıkıldı, öğrenci ve öğretmenler hastanelik oldu
Fotoğraf:DHA

Bener Cordan Ortaokulu'nda sıkılan parfüm öğrencileri hastanelik etti. DHA'dan Selçuk Başar ve Osman Şişko'nun haberine göre olay, saat 12:00 sıralarında Ortahisar ilçesindeki Bener Cordan Ortaokulu'nda meydana geldi. 6-E sınıfında bir öğrencinin sıktığı parfümün kokusundan etkilenen sınıf öğretmeni E.H. ile öğrenciler de mide bulantısı ve kusma şikayeti başladı. Öğretmen ve öğrenciler okul idaresi tarafından çağrılan ambulansla Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne götürüldü. Tedavi altına alınan 17 öğrenci ve öğretmenin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü olayla ilgili inceleme başlattı.

Bener Cordan Ortaokulu haberleri, Sınıfta parfüm sıkıldı, öğrenci ve öğretmenler hastanelik oldu haberleri, Sınıfta parfüm sıkıldı, öğrenci ve öğretmenler hastanelik oldu son dakika, Bener Cordan Ortaokulu son dakika, Bener Cordan Ortaokulu nedir, Bener Cordan Ortaokulu kimdir, Bener Cordan Ortaokulu hakkında