Çocuklarını öldürüp intihar eden kadının mektubu ortaya çıktı

Gaziantep’te eşinin annesiyle tartıştıktan sonra iki çocuğunu defalarca bıçaklayıp intihar girişiminde bulunan kadının olayın hemen öncesinde yazdığı mektup ortaya çıktı.

Çocuklarını öldürüp intihar eden kadının mektubu ortaya çıktı

Gaziantep'in Cerit Yeniyahpan mahallesinde yaşayan 23 yaşındaki Özlem Karacalıoğlu’nun dün akşam aynı binadaki kayınvalidesi Emine Karacalıoğlu’yla henüz bilinmeyen nedenle tartıştığı bildirildi. Özlem Karacalıoğlu, daha sonra ikinci kattaki evine çıktı. Kadın burada çocukları dört yaşındaki Mustafa’yı ve iki yaşındaki Ayşe’yi birden fazla kez bıçaklayarak öldürdü. Karacalıoğlu, penceren atlayarak intihar etmek istedi. Sağlık ekipleri çocukların öldüğünü belirlerken, ağır yaralı kadın Doktor Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakım servisinde tedavisi süren Özlem Karacalıoğlu’nun hayati tehlikesi devam ediyor. Olay yerindeki incelemenin ardından iki kardeşin cesetleri adli tıp kurumuna götürdü. Büyükşehir belediyesinde zabıta olarak görev yapan Özlem Karacalıoğlu’nun eşi 29 yaşındaki Cuma Karacalıoğlu’nun olay sırasında evde olmadığı öğrenildi.

MEKTUBA İHLAS HABER AJANSI ULAŞTI

Özlem K.’nin hemen olay öncesinde yazdığı belirtilen mektuba İhlas Haber Ajansı (İHA) ulaştı. Özlem K.’nin kendi el yazısıyla eşine, kayın validesine ve halasına hitaben yazdığı mektubunda, eşi ve ailesiyle ilgili duygularını ifade ederek, kendisini cinnete götüren sebepleri açıkladı. Özlem K.’nin mektubunda,

"Cuma sana diyecek pek fazla lafım yok. Beni hep aşağıladın, küçük gördün. Bana hiçbir zaman sevgini hissettirmedin. Sana hasta olduğumu çok söyledim, psikolojimin bozuk olduğu. Bundan sonra bensiz mutlu olursun inşallah. Ama annen bu dünyada bana gün göstermedi. Umarım bundan sonra mutlu olur. Çünkü artık ben yokum, mutlu olun. Halam olacak o şahıs, sana bu dünyada öteki dünyada da hakkım haram olsun. Beni öldürene kadar uğraştın. Artık şeytan kızlarınla mutlu olursun. Size söyleyecek hiçbir sevgi sözcüğü yok. Çünkü hiçbirinizi sevmiyorum. Artık mutlu olun. Muradınıza erin. Hakkım hepinize haram olsun. Öteki dünyada elim yakanızda, Allah hepinizin belasını versin" ifadeleri yer aldı.

ÇOCUKLARIN OTOPSİLERİ SÜRÜYOR

Kadının defalarca bıçaklayarak öldürdüğü 3 yaşındaki kızı Ayşe ile 5 yaşındaki oğlu Mustafa’nın cenazesi ise kaldırıldığı Gaziantep Adli Tıp Kurumunda otopsisi yapılıyor. Otopsinin tamamlanmasının ardından çocukların cenazeleri ailesine teslim edileceği öğrenilirken, otopsi işlemlerinin tamamlanmasını bekleyen baba Cuma K.’nin ise olayın şoku nedeniyle büyük bir üzüntü yaşadığı görüldü. Küçük kardeşlerin cenazeleri otopsi ve defin işlemlerinin tamamlanmasının ardından Cerityapan Mahallesi’nde kılınacak cenaze namazının ardından mahalle mezarlığına defin edileceği öğrenildi.

 

özlem karacalıoğlu çocuk cinayet intihar gaziantep