Katilin Eylül'ün amcasının evine gittiği ortaya çıktı!

Uğur Koçyiğit`in, olay günü Eylül`ün amcası Ahmet Yağlıkara`nın evine giderek kendisine kahvaltı hazırlanmasını istediği ortaya çıktı.

Katilin Eylül'ün amcasının evine gittiği ortaya çıktı!

Türkiye'yi yasa boğan Eylül`ün ölümü ile ilgili korkunç bir detay ortaya çıktı. İHA'nın haberine göre, Ankara`nın Polatlı ilçesinde 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara`yı öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan Uğur Koçyiğit`in, olay günü Eylül`ün amcası Ahmet Yağlıkara`nın evine giderek kendisine kahvaltı hazırlanmasını istediği ortaya çıktı.

Aile henüz köydeki evlerinin bahçesinde taziye ziyaretlerini kabul ederken, yardım yataklıktan tutuklu bulunan anne Huriye Koçyiğit ile birlikte cinayeti işleyen kişi olarak tutuklu bulunan oğlu Uğur Koçyiğit`in olay günü cinayeti işledikten sonra Eylül`ün amcası Ahmet Yağlıkara`nın evine gittiği öğrenildi.

Koçyiğit ikilisi burada Eylül’ün amcasından kendilerine kahvaltı hazırlamasını istedi. Amcanın ikiliye “Biz Eylül’ü aramaya çıkıyoruz” demesi üzerine, Uğur Koçyiğit ve annesi Huriye Koçyiğit`in arama çalışmalarına katıldığı belirlendi.

13 gündür soruları cevapsız bırakıyor
 
Uğur Koçyiğit, bir süre arama çalışmalarına katıldıktan sonra köyden ayrılmıştı. Uğur Koçyiğit`in kendilerine komşu olan Yağlıkara ailesinin evlerine sürekli giderek yemek yediği belirtildi. Sincan Cezaevinde 13 gündür tutuklu bulunan Uğur Koçyiğit`in halen tüm soruları cevapsız bıraktığı öğrenildi.
 
 
 
huriye koçyiğit uğur koçyiğit eylül yağlıkara