Estetik zevki ile uyuşmuyor diye cinsel organını aldırdı

Adam Curlykale, penisinin görünüşünü kötüleştirdiğine karar verdi ve bıçak altına yattı.

Estetik zevki ile uyuşmuyor diye cinsel organını aldırdı
Tüm bedeni siyah renkle kaplı 32 yaşındaki Adam Curlykale, estetik zevki ile uyuşmadığı için genital bölgesini aldırdı. Molatik'ten Mehmet Can Kömürcü'nün çevirisine göre, Rusya'nın Kaliningrad kentinde yaşayan 32 yaşındaki Adam Curlykale'nın bedeninin yüzde 90'ı siyah mürekkeple boyalı. Adam Curlykale, siyahi bedeninde estetik durmadığı gerekçesiyle üreme organını da aldırdı.

Kanser teşhisi konduktan sonra bedenine çok sayıda dövme yaptırmaya başlayan Adam Curlykale'nin albinizm sorunu da vardı ve solgun renkli teni sebebiyle kendisini kötü hissediyordu.

Bedeninin yüzde 90'ını dövme ile boyayan Adam Curlykale, penisinin görünüşünü kötüleştirdiğine karar verdi ve bıçak altına yattı.

Her şey kanser teşhisi ile başladı

Geçirdiği operasyonla penisi, testisleri ve göğüs ucu alınan Adam Curlykale, takipçileri için sosyal medyada operasyon sonrası görüntülerini de paylaştı.

2017 yılında Polonya'da yayınlanan Second Face adlı bir programda ünlenen Adam Curlykale, kanser sebebiyle oluşan lekeleri ortadan kaldırmak için bedenine dövme yaptırmaya başladı.

Dövme tutkusu yaşam biçimi haline geldi

Kanserle mücadelesinde başarılı olan Adam Curlykale'nin bağışıklık sistemi zayıfladı ve cildi çok daha solgun görünmeye başladı. Bu durum, Adam'ın moralini bozuyordu.

Daha sonra albinizm teşhisi de konulan Adam, bedenine dövmeler yaptırmaya başladı ve sonuçları gördükçe dövme tutkunu haline geldi.

'Herkesten farklı olduğumu biliyorum'

Her zaman farklı olduğunun bilincinde olduğunu söyleyen Adam, en sevdiği rengin gri ve tonları olduğunu ve bu sebeple bedenini grafit rengine boyadığını belirtiyor.

Adam'ın, vücudunun dövme yapılmamış yüzde 10'luk kısmı içinse bazı planları var. Adam, tutkusunu şu şekilde açıklıyor:

'Hayat bir gündür, o da bugündür'

''Kendi dövmelerimi tasarlıyorum çünkü bu benim bedenim. Kendime özel bir bakış açım var ve bunu adım adım gerçekleştiriyorum. Hayat çok kısa, bu sebeple yarın ne olacağını düşünmeyi bıraktım. Hayat bir gündür, o da bugündür.''

 

 

 

 

adam curlykale haberleri, Estetik zevki ile uyuşmuyor diye cinsel organını aldırdı haberleri, Estetik zevki ile uyuşmuyor diye cinsel organını aldırdı son dakika, adam curlykale son dakika, adam curlykale nedir, adam curlykale kimdir, adam curlykale hakkında