Burnunu ve kulaklarını kestirip iskelete dönüştü

Eric Yeiner Hincapie Ramirez, vücudundaki değişimleri kadınların estetik yaptırmasına benzetti.

Burnunu ve kulaklarını kestirip iskelete dönüştü

Kolombiyalı 22 yaşındaki Eric Yeiner Hincapié Ramírez, iki yıl süren bir dizi ameliyattan sonra çılgın bir görünüm elde etti. Eric, yüzünün bir iskeletin kafatası gibi görünmesi için burnunun ve kulaklarının yarısını kesti.

Çocukluğundan beri iskeletlere ve bu tip farklı şeylere takıntılı olduğunu söyleyen adam, bunu ölen annesinin iskeletine benzemek için yaptığını söylüyor.

Yaptığı bu korkutucu ameliyatlar vasıtasıyla burnunun alt kısmını ve kulaklarını kestiren Eric, ayrıca dilini ikiye böldürdü ve gri renge boyattı.

Eric, görünümü nedeniyle medya ve Kolombiya halkı tarafından eleştirildi.

Kolombiya'daki bir internet sitesine konuşan Eric “Vücut değişiklikleri kişisel bir karardır ve yargılanmamalıdır. Bu estetik ameliyat yaptıran kadınları yargılamak gibi bir şey. Kafatasları benim için kardeşim gibi, gerçekten ailemin bir parçası gibiler, onlara çok bağlı hissediyorum. Ben sadece diğer insanlardan farklı görünmek isteyen normal bir insanım. Bu farklı bir düşünme tarzı, giyinme tarzı ya da farklı bir müzik tarzı gibi. Sadece kendimi iyi hissediyorum." ifadelerine yer verdi.

 

 

eric yeiner hincapie ramirez iskelet