Erdoğan: Türkiye'nin ekonomide çözmesi gereken sorunları mevcut

''Biz bunları zaten biliyor ve çözümü için çalışıyoruz.''

Erdoğan: Türkiye'nin ekonomide çözmesi gereken sorunları mevcut
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ekonomideki kötü gidişata ilişkin konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle: 

*”Bin yıldır acısıyla tatlısıyla bizim olan bu coğrafyaya çok daha sıkı sahip çıkmamız gereken bir dönemden geçiyoruz."

* “Şimdi ekonomi üzerinden bizi sıkıştırmaya çalışıyorlar."

*”Türkiye'nin ekonomide çözmesi gereken yapısal sorunları elbette mevcuttur. Biz bunları zaten biliyor ve çözümü için çalışıyoruz."

* "İnşallah biz bu dalgayı da atlatacağız. Alt yapımız, bunu atlatmaya zaten inanıyorum ki kabiliyetlidir o gücü de vardır."

* “NATO'da birlikte stratejik ortak olduğumuz bir ülkenin, kalkıp da Türkiye gibi NATO içerisinde ilk üçün içerisinde yer alan bir stratejik ortağına bu şekilde yaklaşımlarda bulunmasını hiç bir cümle ifade edemez."

* “Gerek ekonomi yönetimimiz, gerek devletimizin diğer kurumları ihtiyaç duyulan tedbirleri alıyorlar, alıyoruz."

* “Bize böyle tehditlerle geri adım attırmak mümkün değil. Biz, öyle bir tarihin varisleriyiz ki bu tehditlerle yıldırmak mümkün değildir.”

* "Hiç kimse milletimizin içini karartacak, şevkini kıracak, kafasında ve gönlünde şüphe uyandıracak yollara boşu boşuna tevessül etmesin. Türkiye'nin girdiği her mücadeleden sadece ayakta değil aynı zamanda kazançlı bir şekilde çıkmasından başkaları rahatsız olabilir ama bu ülkenin hiçbir ferdi, hiçbir kuruluşu böyle bir hakka sahip değildir."

(AA)

recep tayyip erdoğan haberleri, Erdoğan: Türkiye'nin ekonomide çözmesi gereken sorunları mevcut haberleri, Erdoğan: Türkiye'nin ekonomide çözmesi gereken sorunları mevcut son dakika, recep tayyip erdoğan son dakika, recep tayyip erdoğan nedir, recep tayyip erdoğan kimdir, recep tayyip erdoğan hakkında

ekonomi haberleri, Erdoğan: Türkiye'nin ekonomide çözmesi gereken sorunları mevcut haberleri, Erdoğan: Türkiye'nin ekonomide çözmesi gereken sorunları mevcut son dakika, ekonomi son dakika, ekonomi nedir, ekonomi kimdir, ekonomi hakkında

2013- vehaber.org - Tüm hakları saklıdır.