Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

Van, Bitlis, Siirt, Hakkari, Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Şırnak, Batman, Mardin ve Diyarbakır'da sağanak yağış bekleniyor.

Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 7 Kasım 2018 Çarşamba günü için hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Yayınlanan rapora göre; Türkiye genelinde hava sıcaklarının normal seviyelerde seyredecek. 12 ilde ise sağanak yağış etkisini gösterecek.

7 Kasım 2018 Çarşamba hava durumu raporu belli oldu. Rapora göre, Marmara'nın Karadeniz kıyıları ile Kuzey Ege'de rüzgar kuvvetli esecek. Sabah saatlerinde Marmara'nın güneyinde ve İç Ege'de sisli havanın etkili olması bekleniyor. Sisli hava cumartesi günü de etkili olacak.

12 ilde sağanak yağış


Akdeniz bol güneşli, önümüzdeki üç günlük dönemde de güneşli olmaya devam edecek. İç Anadolu'da da sabah saatlerinde sis, gündüz ise güneş var. Karadeniz Bölgesi'nde yağış yok, güneş görülüyor.

Önümüzdeki üç günlük dönemde de Karadeniz'de sağanak beklenmiyor. Fakat çarşamba günü, Van, Bitlis, Siirt, Hakkari, Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Şırnak, Batman, Mardin ve Diyarbakır'da sağanak yağış etkisini gösterecek.

meteroloji haberleri, Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı haberleri, Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı son dakika, meteroloji son dakika, meteroloji nedir, meteroloji kimdir, meteroloji hakkında

sağanak haberleri, Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı haberleri, Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı son dakika, sağanak son dakika, sağanak nedir, sağanak kimdir, sağanak hakkında

yağmur haberleri, Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı haberleri, Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı son dakika, yağmur son dakika, yağmur nedir, yağmur kimdir, yağmur hakkında

2013- vehaber.org - Tüm hakları saklıdır.