Cem Yılmaz, Aslı Irmak Acar'a tepki gösterdi

Komedyen Cem Yılmaz, Mars Group'un kurumsal ilişkiler direktörü Aslı Irmak Acar’ın 'Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmazlar çıkar, onlar film çekmezse çekeni bulacağız' sözlerine cevap verdi.

Cem Yılmaz, Aslı Irmak Acar'a tepki gösterdi

Komedyen Cem Yılmaz, Mars Group'un kurumsal ilişkiler direktörü Aslı Irmak Acar’ın "Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmazlar çıkar, onlar film çekmezse çekeni bulacağız” sözlerine tepki gösterdi. "Yavaş çıkarsın" yorumu yapan Yılmaz, devamında "Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye'de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum, 40 liraya bilet satmak yok, var mısın? Yoksun tabii…" ifadelerini kullandı.

'ONLAR FİLM ÇEKMEZSE ÇEKENİ BULACAĞIZ'

Mars Group Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar, dağıtım şirketleriyle yönetmenler arasında yaşanan tartışmaya dair görüşlerini Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’ya anlattı.

Acar, röportajının bir kısmında “Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmazlar çıkar, onlar film çekmezse çekeni bulacağız” ifadesini kullandı.

'YAVAŞ ÇIKARSIN'

Cem Yılmaz ise Acar’ın bu sözlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi. Yılmaz, şu mesajı paylaştı:

“Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış! Yavaş çıkarsın. Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum 40 liraya bilet satmak yok var mısın? Yoksun tabii… İyi çıkarmalar, Cengizi geçiyorum.

 

Bu cüretkar insanlar gözönünde olan kişileri kullanıp dümenini döndürmek istiyorsa yanlış adres! Ben filmimi 10 lira kardeşler mısır da bedava der yine gösteririm! Bunu cümle alem duysun Cem Yılmaz çıkaracak mış mış mış! Cem Yılmaz çıkardı haberin yok... Terbiyesiz.

Ey ahali! Bana, filmdeki artiste paraları götürdünüzden başka eleştrisi olmayanlara dahil soruyorum, sinema bileti kaç lira? Ben filmimi kaç liraya seyircime satıyorum ki bu hanım neyin üzerinden kime kıyak yapıyor ? Ve utanmadan halkçılık satıyor! Yap çabuk bileti 15 lira!

Benden bu kadar ! Teşekkürler...şimdi mikrofon sende."

cem yılmaz aslı ırmak acar