Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı

Bakırköy’de bir otelin restoranında yemek yiyen Endonezya Kara Kuvvetleri Komutanı Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı.

Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı
Yeni yılı kutlamak için ailesiyle birlikte İstanbul'a gelen Endonezya Kara Kuvvetleri komutanı Muhammet Rusli, Bakırköy'de bir otelde yemek yediği sırada yankesicilerin hedefi oldu.

Otelin restoranında ailesiyle yemek yiyen Rusli'yi takibe alan 2 şüpheli, bir süre sonra Rusli'nin arka tarafındaki masaya oturdu.

Müşteri gibi davranan şüpheliler, bir süre sonra Rusli'nin sandalyesinde asılı duran ve içinde 8 bin dolar olan çantadaki cüzdanı alarak kayıplara karıştı.

Yemeğini bitirdikten sonra durumu fark eden Rusli, olayı hemen otel görevlilerine bildirdi.

Daha sonra otel yetkililerin ihbarı üzerine olay yerine gelen İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, restoranın güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Yapılan incelemeler sonucu şüphelilerin kimliklerini belirleyen ekipler kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

ŞÜPHELİLER YAKALANDI

Yürütülen takip sonucu Cezayir uyruklu şüpheli S. Bouabıd ve Polonya uyruklu şüpheli A. Raıs Yeşilköy'de gözaltına alındı.

Emniyette sorguya alınan şüphelilerin geçmişte de aynı yöntemle 4 bin 100 dolar ile 13 bin lira para çaldıkları ve benzer suçlardan kayıtlarının olduğu öğrenildi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan iki şüpheli adliyeye sevk edildi.

DHA

bakırköy haberleri, Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı haberleri, Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı son dakika, bakırköy son dakika, bakırköy nedir, bakırköy kimdir, bakırköy hakkında

yankesici haberleri, Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı haberleri, Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı son dakika, yankesici son dakika, yankesici nedir, yankesici kimdir, yankesici hakkında

hırsızlık haberleri, Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı haberleri, Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı son dakika, hırsızlık son dakika, hırsızlık nedir, hırsızlık kimdir, hırsızlık hakkında

muhammet rusli haberleri, Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı haberleri, Muhammed Rusli’nin cüzdanı çalındı son dakika, muhammet rusli son dakika, muhammet rusli nedir, muhammet rusli kimdir, muhammet rusli hakkında

2013- vehaber.org - Tüm hakları saklıdır.