Tülin Şahin New York moda haftasında podyuma çıkıyor

Tülin Şahin New York Fashion Week'te Springs Studio'da gerçekleştirilecek olan Afffair:'' The Butterfly Effect' defilesinde baş manken olarak podyuma çıkacak.

Tülin Şahin New York moda haftasında podyuma çıkıyor
Foto galeri için tıklayın!

Uluslararası moda sektöründe Dünyaca ünlü Türk süper model, olarak bilinen ünlü Top model Tulin Şahin Azeri ünlü modacı Rufat İsmayil’in 13 Şubat 2019 tarihinde New York Fashion Week'te Springs Studio'da gerçekleştireceği Afffair:'' The Butterfly Effect' defilesinde baş manken olarak podyuma çıkacak.

Super model Selim Akar kreatif danışmanlığında Erman İştahlı’nın objektifine defilenin ön tanıtım fotoğrafları için poz verdi. Daha önce uluslararası katıldığı organizasyonlarda “Dünyaca ünlü Türk süper model, adeta Cindy’nin ikizi konu başlığıyla yabancı basında bir çok yerde haber olan Super Model Tulin Şahin’ın New York Fashion Week’te podyuma çıkacağını duyan Amerika ve dünya basını şimdiden “Türk Cindy New York’a Geliyor” duyurusunu yapmaya hazırlanırken merak uyandırmaya başladılar.

Tülin Şahin kimdir?

13 Aralık 1980 Odense Danimarka doğumlu Türk asıllı manken ve moda tasarımcısı. 1.75 boyunda, 2005-2017 yılları arasında Mehmet Özer ile evlilik yaşadı. Sırlar adında bir kitabı var,  Istanbul Unveiled, Tülin Sahin ile Moda, Gece Şahinleri isimli TV şovlarında yer aldı.

tülin şahin