Başakşehir: Daha önce hiç şampiyonluk sabahına uyanmamıştık...

Medipol Başakşehir'in Twitter hesabından yapılan paylaşımda 'Daha önce hiç şampiyonluk sabahına uyanmamıştık' denildi.

Başakşehir: Daha önce hiç şampiyonluk sabahına uyanmamıştık...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Başakşehir'le oynayacakları şampiyonluk maçı öncesinde futbolcularına, "Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Artık şampiyonluk sadece 90 dakika uzaklıkta... Size güvenim tam, bitirin bu işi..." dedi.

Süper Lig’in 33. haftasında bugün Medipol Başakşehir’le şampiyonluk maçına çıkacak olan Galatasaray 19.00'ı beklemeye başladı. Habertürk Spor'dan Erhan Kaan Adıgüzel'in haberine göre şampiyonluğun son haftaya kalmasını istemeyen teknik direktör Fatih Terim de bu konuda futbolcuları uyardı.

Sezon boyunca mücadele verdikleri zorlukların hep birlikte üstesinden geldiklerini futbolcularına hatırlatan Terim'in, "Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Artık şampiyonluk sadece 90 dakika uzaklıkta… Geçen yıl rakibimizi burada güzel bir oyunla yenip, sonunda da şampiyon olmuştuk… Taraftarımızın desteğiyle bu maçı da kazanıp yine şampiyon olalım. Size güvenim tam, bitirin bu işi… Güzel bir galibiyet alarak taraftarımızla birlikte bayram yaşayalım" sözleyle takımını motive ettiği öğrenildi.