İrem Derici’yi taciz eden kişi serbest bırakılınca yine İrem Derici'nin evine gitti, Kanal D mikrofon uzattı

İrem Derici’yi evinin önüne gelip mesaj atarak taciz eden kişi gözaltına alındıktan birkaç saat sonra serbest bırakıldı. Kanal D Ana Haber tacizci adamla röportaj yaptı. Derici, maruz kaldığı tacizi, “Bir haftadır korkular içerisindeyim” diyerek duyurdu.

İrem Derici’yi taciz eden kişi serbest bırakılınca yine İrem Derici'nin evine gitti, Kanal D mikrofon uzattı
2019-08-28 12:07:00    
Haberin videosu için tıklayın!

İrem Derici'yi yi evinin önüne gelip mesaj atarak taciz eden kişi gözaltına alındıktan birkaç saat sonra serbest bırakıldı. Serbest bırakılan tacizci İrem Derici’nin evinin önüne tekrar gitti. Dahası evin yakınlarındaki otelde kaldığını söyleyen tacizciyle Kanal D Ana Haber röportaj yaptı. Söz konusu röportajı İrem Derici’nin kırmızı elbiseli bir fotoğrafıyla ekranlara yansıtan Kanal D’ye çok sert tepki gösterildi.

Olayla ilgili gece saatlerinde paylaşımlar yapan Derici, “Yani ne diyeyim lanet olsun! Adam salınıyor, o yetmiyor 2 saat önce tekrar evimin oralarda elini kolunu sallaya sallaya gezerken kendisine mikrofon uzatılıyor! Şaka mısınız ya! Şu saatten sonra başıma bir şey gelirse sorumlusu buna çanak tutanlardır! Yazıklar olsun!!!” ifadelerini kullandı.

BEN HAKKIMI TAM OLARAK HANGİ PLATFORMDA ARAMALIYIM?

Derici, “Ben 1 haftadır korkular içerisindeyim, can güvenliğim yok, bunu sağlamak için elimden geleni yapsam da atılan bir adım yok! Ben hakkımı hangi platformda aramalıyım?” ” diyerek de isyan etti.

Derici’ye birçok ünlü isim de destek mesajları gönderdi. Sosyal medyada da İrem Derici için etiket açıldı.