İnternet yok olacak!

Google'ın Başkanı Eric Schmidt, internetin geçireceği evrim kendisine sorulduğunda, 'Web'in yok olacağını' ifade etti. Schmidt, "İnternet yok olacak" dedi.

İnternet yok olacak!
Al-Jazeera'nin haberine göre Schmidt, "Hareketli bir odaya girdiğinizi düşünün. Vereceğiniz izinle odadaki her şeyle etkileşime gireceksiniz. Oldukça kişiselleştirilmiş, bir o kadar interaktif ve çok ilginç bir dünya içinde yaşayacağız" dedi.

DÜNYA LİDERLERİNİN GENETİK BİLGİSİ TOPLANIYOR

Forum'da iki ayrı panel düzenleyen Harvard bilgisayar bilimi profesörü Margo Seltzer ise 'gizliliğin geçmişte kabul ettiğimiz haliyle var olmadığını' savundu. AFP'nin haberine göre, 'gizliliğin artık uygulanamaz hale geldiğini' belirten Seltzer, 'kişiye ait genetik bilginin her gün daha fazla kamuya açık hale gelmesinin kaçınılmaz olduğunu' söyledi.
Panelde yer alan bir Harvard Üniversitesi'nden tarihçi ve antropolog Sophia Roosth ise ' istihbarat kurumlarının yabancı liderler hakkında genetik bilgi toplamaya çalıştıklarını' öne sürdü. Roosth, bu sayede liderlerin hastalık riskleri ve tahmini yaşam ömürlerinin öngörülmeye çalışıldığını söyledi.

haberleri, İnternet yok olacak! haberleri, İnternet yok olacak! son dakika, son dakika, nedir, kimdir, hakkında