hayvan hakları

hayvan hakları ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel hayvan hakları haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve hayvan hakları hakkında daha fazlası.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Liz Ashley
  Liz Ashley ABD'li hayvan hakları savunucusu model. Çocukluğundan itibaren güzel sanatlara ilgi duydu.Güzel Sanatlar Lisans mezunu. 2019 Mayıs itibariyle sosyal medyada 56 bin takipçisi bulunmaktadır.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Ömür Gedik
  Ömür Gedik 22 Aralık 1970 Türkiye doğumlu yazar. Hürriyet gazetesi yazarı, sanatçı ve hayvan hakları savunucusu, SİYAD üyesi, HAÇİKO Derneği kurucusu ve başkanı. Soner Gedik ile evlilik yaşadı, şarkıcı Ferhat Göçer ile yaşadığı evlilik ile gündeme geldi. Abdullah Timur Ülküer'in çocuğudur, Tayga Gedik adında çocğu var.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Ivy Ferguson
  Ivy Ferguson 9 Aralık 1992'de Kanada’nın kuzeybatısındaki Smithers kasabasında dünyaya gelen model ve hayvan hakları savunucusu. 1.70 boyunda. Maxim ve Playboy gibi dergilerde fotoğrafları yayınlandı. Rock müzik dinlemeyi tercih ediyor. Genç yaşından beri 10 yıldan fazla bir süredir şarkı söyleme eğitimi almış, müzikal tiyatro eğitimi almış, dans ve oyunculuk dersleri almıştır. 17 yaşındayken profesyonel mankenlik kariyerine başladı.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Lindsey Madison
  Lindsey Madison glamour model, paramedikal estetisyen ve hayvan hakları savunucusu.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Stacey Hayes
  Stacey Hayes 10 Ağustos 1976 doğumlu Londralı fotomodel ve hayvan hakları savunucusu.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Michelle Baker
  Michelle Baker vegan sosyal medya fenomeni, hayvan hakları savunucusu. Sosyal medyada 2020 Nisan başı itibariyle 32 binden fazla kişi tarafından takip ediliyor.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Stella McCartney
  Stella Nina McCartney, OBE, İngiliz moda tasarımcısı. The Beatles'ın eski üyesi Sir Paul McCartney ile Amerikalı fotoğrafçı ve hayvan hakları aktivisti Linda McCartney'nin kızıdır.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Amelia Zidane
  Amelia Zidane Lübnanlı dansçı. Yılanla yaptığı danslar nedeniyle hayvan hakları savunucularının tepkisini gördü. J&B'nin Byblos'taki partisinde yer aldı, 3 Ağustos 2010'da İstanbul Türkiye'de sahne aldı, Koreografilerini ve şovlarını kendi oluşturan Amelia Zidane dünya çapında bir hayran kitlesine sahip. Cezayir asıllı, Fransa doğumlu ve Lübnan vatandaşlığı bulunan oryantal,klasik göbek dansıyla modern dansı birlikte yorumluyor. Ayrıca Zidane, 2007 yılında Orta Doğu'da ilk "Dünya Oryantal Dans Şampiyonasını" başlatan isim olarak biliniyor.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Joanna Krupa
  Joanna Krupa 23 Nisan 1979 Varşova, Polonya doğumlu model ve hayvan hakları savunucusu. 1.70 boyunda. 2013-2017 yılları arasında Romain Zagoile evlilik yaşadı, 2018'de Douglas Nunes ile evlendi. Marta Krupa adında kardeşi var. Steven Krupa ve Wendy Krupa'nın çocğudur.

FOTO GALERİ

 • hayvan hakları Veronica Black
  Veronica Black Kanadalı vegan soyal medya fenomeni, hayvan hakları savunucusu. 2020 Mart sonu itibariyle sosyal medyada 2 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Angelina Jolie'nin Kanadalı ikizi olarak bilinen model Veronica Black, aynı zamanda Toronto Blue Jays beyzbol takımının da en büyük hayranlarından birisi. Kişisel internet sitesinde yazdığına göre en büyük hayali Tahiti'ye gitmek olan Veronika'nın, en sevdiği film ise Jim Carrey'in oynadığı Salak ile Avanak filmi.
12

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

1