istanbul

FOTO GALERİ

 • istanbul Almeda Abazi
  Almeda Abazi Sayışman, Arnavut asıllı Türk model ve oyuncu. 2008' de Miss Globe Kâinat Güzeli yarışmasını kazanmıştır. Oyuncu eğitimi almaktadır. Lise eğitimini İstanbul Özel Tarhan Koleji'nde tamamlamış, İstanbul Aydın Üniversitesi Bilim-Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü'nde eğitim almıştır.

FOTO GALERİ

 • istanbul Özge Gürel
  Özge Gürel 5 Şubat 1987 İstanbul, Türkiye doğumlu oyuncu. 1.70 boyunda olan Gürel, Beykent Üniversitesi mezunu.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • istanbul Su Kutlu
  1 Ocak 1991 İstanbul doğumlu oyuncu, 1.66 boyunda, oğlak burcu. Lise eğitiminden sonra henüz üniversiteye başlamamış olan oyuncu, psikolog olma arzusu olmadığını lakin merak ettiği için psikoloji okumak istediğini, bunu da hangi yaşta yapacağının kararını henüz vermediğini belirtiyor. Oyunculuk alanında da herhangi bir eğitim almamış olan Su Kutlu, Eti Maximus reklam filmiyle keşfedilmiş ve ardından Hayatımın Rolü, Ali Ayşe'yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzelköylü ve Arkadaşlar İyidir gibi projelerde yer almış ve oyuncu koçlarıyla çalışmıştır.

FOTO GALERİ

 • istanbul Elit İşcan
  Elit İşcan 1994 İstanbul Türkiye doğumlu oyuncu. İlk filmi olan Beş Vakit, başrolünü oynadığı Hayat Var ve Mustang filmleriyle tanındı. Efecan Şenolsun ile dizi setinde yaşanan taciz olayıyla gündeme geldi. 1.62 boyunda, Koç Üniversitesi'nde eğitim gördü.

FOTO GALERİ

 • istanbul Itır Esen
  1999 yılında dünyaya gelen Itır Esen, İstanbul Üniversitesi, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde lisans eğitimine devam ediyor. 14 yaşında modellik hayatına başlayan Esen, Fenerbahçe Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Küçük yaşlardan beri en büyük hayali modellik yapmak olan ve birçok dergi ve defilede yer alan güzel mankenin halası ismini de aldığı Yeşilçam oyuncusu Itır Esen'dir. Itır Esen, 1.80 olan uzun boyu sayesinde genç yaşta modellik hayatında kendini fark ettirebildi. Spora da ilgi duyan Esen, profesyonel modellik hayatına başladığı zaman spora ara verdi. Spor geçmişine da sahip başarılı model, Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi başarılı isimlerin podyumlarında boy gösterdi. 18 yaşında "Miss Turkey 2017" yarışmasında birincilik tacını kazanan tescilli güzel, 15 Temmuz hakkında sosyal medya hesabında paylaştığı "15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahında regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarını temsilen kanayarak kutluyorum." yazısı nedeniyle tacını kaybetti ve tacı Aslı Sümen'e geçti.

FOTO GALERİ

 • istanbul Sevda Demirel
  Sevda Demirel 28 Nisan 1972 Almanya doğumlu Türk asıllı şarkıcı sinema oyuncusu ve program sunucusudur. Aslen Gaziantep’lidir. Almanya’da lisede okurken basketbol takımında idi. 16 yaşındayken anne ve babası boşandı, aynı yıl İstanbul'a geldi ve mankenlik yapmaya başladı. Kuzey Irak da dahil çeşitli yerlerde 8 yıl sahnelerde şarkıcılık yaptı. 1.78 boyunda, Sultan Selam ve Özer Demirel'in çocuğudur.

FOTO GALERİ

 • istanbul Merve Taşkın
  Merve Taşkın 1998 İstanbul Türkiye doğumlu sosyal medya fenomeni. Sosyal medyada yaptığı fotoğraf paylaşımları ve açıklamalarıyla tanındı Twitter'da birçok kez TT oldu. Bu açıklamalardan biri 'Artık bakire değilim, merakımdan yaptım' açıklamasaydı.

FOTO GALERİ

 • istanbul Sinem Öztürk
  Gözde Sinem Öztürk Uslu 9 Ocak 1985 İstanbul doğumlu oyuncu. 1.78 boyunda, 2008-2010 yılları arasında Serkan Balbal ile 2013-2014 yılları arasında Gürsel Şatır ile evlilik yaşadı. Yiğit Öztürk adında kardeşi var. Arka Sıradakiler, Kiralık aşk ve Kurtlar Vadisi'ndeki rolleri ile biliniyor.

FOTO GALERİ

 • istanbul Damla Ekmekçioğlu
  Damla Ekmekçioğlu 1985 İstanbul doğumlu DJ ve sosyal medya fenomeni. 1.75 boyunda, 56 kilo. İstanbul’da Grafik Tasarım, Almanya’da ise Bilgisayar bilimleri üzerine eğitim aldı.