İyi Partili Aslan: İmamoğlu'nun Ahmet Hakan'a katıldığı program talimatla erken bitirildi

YSK'nın İstanbul seçimleriyle ilgili kararı sonrası mazbatası iptal edilen Ekrem İmamoğlu, Ahmet Hakan'ın sunduğu CNNTürk'teki Tarafsız Bölge programına konuk oldu.

İyi Partili Aslan: İmamoğlu'nun Ahmet Hakan'a katıldığı program talimatla erken bitirildi
2019-05-21 07:40:48    

Ekrem İmamoğlu, İBB’deki israfla ilgili açıklamalarda bulunurken program reklam arasına girdi, daha sonra da sonlandırıldı. Sunucu Ahmet Hakan’ın saat 11.30 sıralarında ‘zamanımız bitti’ demesinin ardından İmamoğlu’nun, '(Bitiş saati) 12 diye biliyordum' demesi dikkat çekti. Sosyal medyada programın erken bitirildiği iddia edilerek Ahmet Hakan tepki gösterildi.

İmamoğlu, reklam arasından önce şunları söyledi: Son 6 ayda tek bir müdürlükte fikir projesi olarak hazırlanan ama uygulanmayan projelere 226 milyon harcanmış. İsraf. İhtiyaç dışı araç masrafı 120 milyon. Yıllık bunlar. İsraf düzenini tasarruf düzenine dönüştüreceğiz.

Mehmet Aslan: Talimatla erken bitirildi

31 Mart'ta İyi Parti'nin İstanbul Kağıthane Belediye Başkan adayı olan Mehmet Aslan, Ekrem İmamoğlu'nun konuk olduğu Ahmet Hakan'ın sunduğu CNN Türk ekranlarından yayınlanan Tarafsız Bölge programıyla ilgili bir iddia ortaya atarak, 'İki saat sürmesi planlanan programı resmen gelen talimatla erken bitirmek zorunda kalmışlar.' dedi.