izmir

FOTO GALERİ

 • izmir Pelinsu Meşe
  Pelinsu Meşe 1994 İzmir Türkiye doğumlu model ve sosyal medya fenomeni. ABD'de yaşıyor. 2019 Nisan itibariyle sosyal medyada 32 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Instagram'da paylaştığı pozlar ile basının gündemine geldi ayrıca attığı tweetler nedeniyle 'uyuşturucuyu özendirme' iddiası ile savcılığa ifade verdi. Kalça pozları nedeniyle Kardashian'a benzetildi.

FOTO GALERİ

 • izmir Çağla Kubat
  Çağla Kubat kimdir? 16 Kasım 1979 İzmir Türkiye doğumlu manken, fotomodel, oyuncu, profesyonel rüzgar sörfçüsü ve makine mühendisi. 1.80 boyunda.

FOTO GALERİ

 • izmir Canan Danyıldız
  Canan Danyıldız kimdir? Beyaz Magazin programının sunucusu.Röportaj yaptığı kişilerle çekildiği samimi pozlarla tepki görüp, gündeme geldi. Aslen İzmir'li olan Canan Danyıldız, Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunudur. Danyıldız, üniversite yıllarındayken dönemin ünlü dergilerinden birinde asistan olarak çalışmaya başlamasıyla editörlük kariyerinin ilk adımlarını attı. Pek çok isimle röportaj yapan ancak son sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Kerimcan Durmaz ile yaptığı röportaj ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

FOTO GALERİ

 • izmir Deniz Satar
  Deniz Satar kimdir? 1987 İzmir, Türkiye doğumlu sunucu. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite döneminde birçok yerel ve ulusal televizyon kanallarında staj yaptı. 3.sınıfta Trt Müzik kanalında 'Şenlik Ateşi' adlı gezi programını sundu. Mezun olduktan sonra Trtspor kanalında İlk Baskı adlı sabah spor programının sunuculuğunu yaptı.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • izmir Gül Gökçe Korkmaz
  Türk şarkıcı. 1987 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Gül Gökçe Korkmaz'ın burcu Boğa'dır. Aslen İzmir'de doğmuş, anne tarafından Yunanistan, baba tarafından ise Çerkez asıllıdır. Yaşantısını günümüzde İstanbul'da sürdürmektedir.

FOTO GALERİ

 • izmir Serel Yereli
  Serel Yereli 19 Nisan 1995 İzmir Türkiye doğumlu oyuncu. 1.75 boyunda, Küçük yaşlarından itibaren müziğe ilgi duyan oyuncu 4 yaşında şarkı söylemeye başladı. Küçük yaşlarda Bilim Çocuk Şenliği Uzay Gemisi Projesi kapsamında yaptığı çalışma ile TUBİTAK tarafından ödül aldı, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim gördü, 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Craft Atölye bünyesinde oyunculuk eğitimleri de alan Yereli, son olarak Bahar Kerimoğlu tarafından oyunculuk için eğitilmiştir. Buse Serel Yereli İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere tam 4 dil bilmektedir. Grease, Mamma Mia, Bruleskue müzikallerinde başrol olarak yer aldı. 2016 yılında televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bodrum Masalı dizisi ile oyunculuk kariyeri başladı.

FOTO GALERİ

 • izmir Esra Saraçoğlu
  İzmir doğumlu Eski manken Esra Saraçoğlu A9 kanalında sunuculuk Devlet Gazetesi ve Kadıköy Gazetesi'nde yazarlık yapıyor.

FOTO GALERİ

 • izmir Nur Erkoç
  Nur Erkoç 23 yaşında İzmir’li daha önce 1 evlilik yapmış olan Gelin adayı Kısmetse olur Programına 26 Aralık 2015 tarihinde katılmış 10 Nisan 2016 tarihinde elenmiştir.

FOTO GALERİ

 • izmir Sinem Güven
  Sinem Güven 1974 İzmir doğumlu. Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 1995'te Türkiye Güzellik Yarışması'nda Güzellik Kraliçesi seçildi. Modelliği bıraktıktan sonra takı tasarlamaya başlayan Güven, özel projeler ve moda çekimleri için kamera karşısına geçiyor.
12
1