köylü

köylü ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel köylü haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve köylü hakkında daha fazlası.

FOTO GALERİ

  • köylü Su Kutlu
    1 Ocak 1991 İstanbul doğumlu oyuncu, 1.66 boyunda, oğlak burcu. Lise eğitiminden sonra henüz üniversiteye başlamamış olan oyuncu, psikolog olma arzusu olmadığını lakin merak ettiği için psikoloji okumak istediğini, bunu da hangi yaşta yapacağının kararını henüz vermediğini belirtiyor. Oyunculuk alanında da herhangi bir eğitim almamış olan Su Kutlu, Eti Maximus reklam filmiyle keşfedilmiş ve ardından Hayatımın Rolü, Ali Ayşe'yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzelköylü ve Arkadaşlar İyidir gibi projelerde yer almış ve oyuncu koçlarıyla çalışmıştır.

FOTO GALERİ

  • köylü Hilal Cebeci
    Hilal Cebeci 3 Temmuz 1976 İstanbul Türkiye doğumlu şarkıcı ve sosyal medya fenomeni. Şarkıcılıktan sonra sosyal medyada yaptığı çıplak paylaşımlarla gündeme geldi. Köylü Güzeli, Yükselme Zamanı, En Güzel Ben Severim, Kim Gitsin, Gelmişime Geçmişime, Gamsız Remix Version adında albümleri var. Zeki Ordu ve Sevgi Ordu'nun çocuğudur.
1

VİDEO

1