kedi

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • kedi Maria Ryabushkina
  Maria Ryabushkina 27 Ağustos 1991 Moskova Rusya doğumlu glamour model. 1.73 boyunda, 50 kilo ağırlığında, 35A-25-34 ölçülerinde, kahverengi saçlı, kahverengi gözlü, başak burcu, kariyerine 2012 yılında başladı, karnında kara kedi dövmesi bulunmaktadır.

FOTO GALERİ

 • kedi Lexis Wilson
  Lexis Wilson glamour model, vejetaryen besleniyor ve bir kediye annelik yapıyor.

FOTO GALERİ

 • kedi Emilia Ignatova
  Evli bir adamla yaşadığı ilişki ile medyanın gündemine gelen Rus sosyal medya ünlüsü. Olayın ardından Instagram hesabını kapadı. Anna Rudenok isimli genç anne sosyal medyada kendi yatağının üzerinde 19 yaşındaki bir üniversite öğrencisi tarafından paylaşılan fotoğrafı görünce şoke oldu. Genç kızın üstsüz bir şekilde durduğu yatak kadının kocasıyla paylaştığı yataktı. Üstelik altındaki giysiler kendi giysileriydi. 24 yaşındaki Anna Rudenok kocasının tuhaf davranışlarından rahatsız olunca Instagram hesabını kontrol etti. Eşinin beğendiği fotoğraflara bakarken hayatının şokunu yaşadı. Çünkü eşi genç bir kızın fotoğraflarını beğenmişti. Kızın diğer fotoğraflarına bakan genç kadın kendi yatak odalarında kendi giysileri içinde kocasına poz veren Emilia Ignatova’yı gördü. Kadının delilleri bununla da sınırlı değildi. Emilia Ignatova’nın Instagram hikayesinde Anna yine kendi evin de kendi kedisini gördü. Üstelik fotoğraflar çekildiği sırada henüz birkaç aylık olan erkek bebekleri aynı odada yan taraftaki karyolasında uyuyordu. Anna ise annesini ziyarete gitmişti. Fotoğraftan sonra genç kadın eşi Dmitry ile yüzleşti. Eşi tarafından ‘Seni mahvederim. Seni gömerim. Çocuğumun annesi olman hiç umrumda olmaz” sözleriyle tehdit edilen kadın, yaklaşık bir buçuk yıldır Emilia Ignatova ile aldatıldığını öğrendi. Her şeyi saklamaya çalışan Emilia ise söz konusu üstsüz fotoğrafı otelde çekilmiş gibi paylaşmış, altına da ‘üniversite borçlarımı ödemek için hareketli bir gün daha..’ notunu düşmüştü. Genç öğrenci sosyal medyada kendini model olarak tanımlıyor. Ne aldatan kocadan ne de Emilia’dan söz konusu olayla ilgili bir yalanlama yapılmadı.

FOTO GALERİ

 • kedi Beril Koncagül
  Beril Koncagül kimdir? Adnan Oktar cemaatinin üyelerinden biri. Oktar'ın halk arasında 'Kedicikler' adıyla bilinen kadın grubunun üyesi. Cemaatin kanalı A9 TV'de giydiği kostümler, danslar ile tanınmaktadır.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • kedi Yasemin Ayşe Kiriş
  Saç rengi ve tarzıyla diğer kediciklerden farklı olan Kiriş, İngilizce tweetleriyle adından söz ettiriyor.

FOTO GALERİ

 • kedi Gülşah Güçyetmez
  Adnan Oktar'ın, A9 TV’de yaptığı programlarda tüm Türkiye’ye tanıttığı kızları, nam-ı diğer “kedicik”leri tüm Türkiye'yi şaşırtmaya devam ediyor.

FOTO GALERİ

 • kedi Semra Özgiray
  Kediciklerden Semra Özgiray din davasını bırakmaması nedeniyle Oktar'dan etkilendiğini söyledi.

FOTO GALERİ

 • kedi Daisy Lea
  Daisy Lea 23 Temmuz 1993 ABD doğumlu fotomodel. Playboy Güney Afrika'nın Mayıs 2015 sayısında yer aldı. Taji adında bir kedisi var. Aslan burcudur.
12