kemal kılıçdaroğlu konulu içerikler

kemal kılıçdaroğlu konulu içerikler, son dakika kemal kılıçdaroğlu haberleri, foto galeriler, videolar ve daha fazlasını Vehaber'den takip edebilirsiniz.
  • kemal kılıçdaroğlu 'Aşı CHP iktidarında gelseydi, o 1 milyon doz aşı Filistin'e gönderilirdi'
   CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Birileri gibi cebimizi düşünmüyoruz, birileri gibi belli çevrelere kaynak aktarmıyoruz. Bu memlekette herkes huzur içinde yaşasın istiyoruz" dedi. Kılıçdaroğlu, "Devlet Malzeme Ofisi’yle Sinovac’ın yaptığı anlaşma benim elimde var, senin bulamadığın o anlaşmayı ben sana gönderebilirim" diye konuştu.
  • kemal kılıçdaroğlu 'Başkanlık Sistemi'nde intiharlar yüzde 38 arttı'
   CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi'nin intiharlarla ilgili raporunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçilen 2017-2019 yılları arasında geçinemediği gerekçesiyle 9 bin 916 kişinin intihar ettiği, intihar eden kişi sayısının yüzde 38 arttığı tespitine yer verildi.
  • kemal kılıçdaroğlu 'İnatla devlet yönetilmez'
   CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aksaray ziyaretinde çiftçilere, banka ve tarım kredi kooperatifi çalışanlarına seslenerek, "Sözüm var; o faizlerin tamamını sileceğim. Ana parayı ödeyeceksiniz. Bunu söylüyorum, kızıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar, inandığım yoldan beni döndüremeyecekler'' dedi.
  • kemal kılıçdaroğlu 'Cenazedeki görüntüden dolayı vatandaşımızdan özür diliyorum'
   Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ücretsiz getirilen 1 milyon doz aşının 12 milyon dolara fatura edildiği iddiasına yönelik, "Maalesef bu dönemde vatandaşımızın zihnini bulandırmak isteyen ve siyasi arenaya çekmek isteyenler oluyor. Vatandaşımıza bu anlamda verilmeyecek hiçbir hesabımız yok. Ben bu yaklaşımı, davranışı bu birlik ve beraberliği bozma noktasındaki yaklaşımı ahlaki bulmuyorum" dedi.
  • kemal kılıçdaroğlu Bir yılda 189 motokurye hayatını kaybetti
   Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu (TAMKF), Mart 2020’den bugüne 189 motokuryenin hayatını kaybettiğini açıkladı. ’30 dakika puanlama’ nedeniyle 19 yaşındaki bir kuryenin yaşamını yitirdiğini belirten TAMKF Genel Sekreteri Yener Çalışkan, “Biraz vicdanlı yorum ve puanlama yapın, ölüyoruz biz” dedi.
  • kemal kılıçdaroğlu AK Partili Çalık: Pervin Buldan tanımadığım bir numaradan beni aradı
   AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın geçen hafta tanımadığı bir numaradan kendisini aradığını ve Gara'da hayatını kaybeden Semih Özbey'in kaçırıldığı tarihteki telefon görüşmeleriyle ilgili aralarında diyalog yaşandığını bildirdi.
1