koronavirüs konulu içerikler

koronavirüs ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel koronavirüs haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve daha fazlası.

 • koronavirüs Alexina Graham
  Alexina Lorna Graham bir İngiliz mankenidir. Graham, Victoria's Secret Fashion Show 2017'de yürüdükten sonra Victoria's Secret ile çalışmaya başladı. 2019 yılında Victoria'nın Gizli Meleği oldu ve Melek olan ilk kızıl saçlı. Graham aynı zamanda L'Oréal Paris'in marka elçisidir. 2020 yılında koronavirüse yakandığı açıklandı.
1
 • koronavirüs Maske takması için uyarılınca iç çamaşırını maske yaptı
  Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle çoğu ülkede olduğu gibi karantina önlemlerinin uygulandığı Ukrayna’da, bir kargo şirketinin şubesine maskesiz gelen bir müşteri görevliler tarafından uyarıldı. Müşteri ise pantolonunu indirerek iç çamaşırını maske yaptı ve yüzüne takmaya çalıştı.
 • koronavirüs Erdoğan: Haftasonları sokağa çıkma yasağı devam edecek!
  Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında bugün üçüncü kez telekonferans yöntemiyle toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan toplantı sonrası açıklama yaptı.
 • koronavirüs Koronavirüs tedavisi gören kadın: Nefes alamıyorum, ölümü kabul edebilirim
  İngiltere’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) teşhisiyle hastaneye kaldırılan Sharon Cook, hastane odasından ağlayarak tüm dünyaya evde kalmaları konusunda çağrıda bulundu. Cook yaptığı açıklamada, "Birisi beni öldürmek için bana enjeksiyon yapmak isteseydi bunu bile kabul edebilirdim. Çok kötüydü. Covid-19 gerçekten korkunç çünkü nefes alamadığınız için hareket etmekte dahi zorlanıyorsunuz" ifadelerini kullandı.
123