mahir ünal

  • mahir ünal Ünal: Twitter, Türkiye'nin egemenlik hakkını kabul etmiyor
   AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, sosyal medya düzenlemesine ilişkin olarak, "Twitter Almanya'nın siber egemenlik hakkını kabul etti. Siber dünyada Twitter Almanya'nın egemenlik hakkını kabul ederken Türkiye'nin egemenlik hakkını kabul etmiyor." ifadelerini kullandı.
  • mahir ünal Enver Aysever'den Ahmet Hakan'a: Yavşak, sonucu biliyor çünkü
   Gazeteci Enver Aysever, tutuklu eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş’a yönelik cinsiyetçi ifade kullanan zanlı için “Hangi partiye mensup olduğunu zerre kadar merak etmiyorum” diyen Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’a "Yavşak, sonucu biliyor çünkü" dedi.
  • mahir ünal Ünal: Twitter teröristlere kol kanat geriyor
   AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, Twitter'ın Türkiye'deki bazı hesapları kapatmasına ilişkin "Yalan ve iftiralarla bu mecraları kullanılamaz hale getiren çevreler için eşsiz bir fırsat sunan, teröristlerin kara propagandalarına kol kanat geren Twitter'in bu taraflı tutumuna karşı bizler dijital farkındalık için çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.
  • mahir ünal Trump ile görüşecek olan Erdoğan ABD'de
   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ın daveti üzerine çalışma ziyareti gerçekleştirmek için özel uçak "TC-TRK" ile ABD'nin başkenti Washington'a geldi.
  • mahir ünal DHA: Cerablus'ta 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı
   Sınırın öte yanından gelen patlama görüntüleriyle ilk kez haberdar olunan Türkiye’nin Suriye’deki 3. kapsamlı askeri operasyonu olan ‘Barış Pınarı Harekâtı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye saati ile 16:10’da Twitter’dan yaptığı açıklamayla resmen başladı. Milli Savunma Bakanlığı ise sonradan yaptığı açıklamada, harekâtın başlama saatini 16:00 olarak kaydetti.