meb konulu içerikler

meb ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel meb haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve daha fazlası.

  • meb İsmail Saymaz: MEB, yandaş sendika ve islamcı vakıflar el ele
   Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz, Diyarbakır’da valilik, müftülük, il milli eğitim müdürlüğü ve Önder Diyarbakır İmam Hatipliler Derneği seçmeli din dersleri için ortak afiş hazırlamasına ilişkin olarak, “MEB, yandaş sendika ve islamcı vakıflar el ele” yorumunu yaptı.
  • meb 'Ziya Selçuk yumruğunu masaya vurmalı'
   Habertürk yazarı Nagehan Alçı, "Sahadaki askerler ve kendilerini korumakta zorlanacak çok elzem pozisyondaki memurlara öncelik tanınmalı ama ben Bakanlık memurlarından önce, ikinci grubun en başına öğretmenlerin yazılması gerektiğini düşünüyorum" dedi.
  • meb '15 Şubat'ta okulları açmakla ilgili bir karar aldık'
   Milli Eğitim Bakanı Selçuk, 15 Şubat'ta okulları açmakla ilgili bir ilke kararı aldıklarını belirterek, "2 gün 2 gün bölmek gibi ya da belli sınıflar seviyesinde kademeli olarak açmak gibi çok farklı senaryolarımız var" ifadelerini kullandı.
  • meb İBB: Eski yönetimin 9 milyar liralık borcunu ödedik
   İBB CHP Grup Başkan Vekili Doğan Subaşı, “Borç yetkisinin 10 milyar lirası projelerde kullanılacak. Öte yandan göreve geldiğimizden beri eski yönetimin 9 milyar liralık borcunu ödedik. CHP’nin kaderi bu. Osmanlı’nın borcunu da ödemiştik” dedi.
  • meb Pandemide 936 kolej kapandı
   Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle kapalı kalan özel okullar, 300 bin öğrenci kaybetti. 936 kolej ise kapandı. TÖZOK Başkanı Zafer Öztürk, velilere teşvik verilmesi için MEB’e rapor sundu. Bakanlık, okul batışlarını doğrularken, bütçe sıkıntısından teşvik veremeyecek.
  • meb Açık öğretim lisesi kayıt yenileme tarihleri ertelendi
   Eğitim hayatına açık lise ile devam edenlerin yer aldığı AÖL'de sınavların ardından kayıt yenileme işlemleri için de erteleme kararı geldi. Normal şartlarda 4 Ocak’ta başlayacak ve 31 Ocak’a kadar devam edecek olan AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri ileri bir tarihe ertelendi.
  • meb Yüz yüze sınavlar ertelendi
   Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "İlkokul ve ortaokul öğrencilerimiz karne notlarını bu dönem ders etkinliklerine katılım puanı üzerinden alacak. Lise öğrencilerimizin birinci dönem notlarını ise ikinci dönem yapacağımız yüz yüze sınavlarla belirleyeceğiz" dedi.
 • meb Shakira
  Shakira 2 Şubat 1977 doğumlu Shakira Isabel Mebarak Ripoll, Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncudur. 90'lı yılların sonlarına doğru büyük bir patlama yapan Latin pop ve Latin rock müzik furyasındaki en önemli isimlerden biridir. Özellikle yarı Arap yarı Latin figürü danslarıyla insanların beğenisini toplamıştır. 1.57 boyunda.
1