Netflix, Nisan ayında yayınlanacak dizi ve filmleri açıkladı

Netflix Türkiye, nisan ayında yayınlanacak yeni içeriklerini duyurdu. Ön plana çıkan yapımlar arasında Türk dizi ve filmleri de bulunurken, Netflix abonelerine heyecanlı bir ay sunulacak gibi görünüyor.
Netflix, Nisan ayında yayınlanacak dizi ve filmleri açıkladı
2021-03-25 13:31:56   Güncelleme: 2021-03-25 13:47:36     Webtekno

Son yıllarda yayınladığı içeriklerle tüketicilerin televizyon izleme anlayışını değiştiren Netflix, nisan ayında Türkiye'de yayınlayacağı içeriklerini açıkladı. Kullanıcılara hareketli bir ay sunacak Netflix, bazı yerli yapımlarını da nisan ayında bünyesinde katacak.

Netflix'in nisan ayında yayınlayacağı içeriklere baktığımızda, öne çıkan 4 orijinal Netflix dizisi ve 3 orijinal Netflix filmi görüyoruz. Ancak Netflix'in nisan ayında yayınlayacağı içerikler, tahmin edebileceğiniz üzere yalnızca bunlarla sınırlı olmayacak.

Netflix'te Nisan 2021 - yeni dizi ve film listesi:

Netflix dizileri:

The Serpent (2 Nisan)
Snabba Cash: Kolay Para (7 Nisan)
Gölge ve Kemik (23 Nisan)
Fatma (27 Nisan)

Netflix filmleri:

Concrete Cowboy (2 Nisan)
Thunder Force (9 Nisan)
Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (9 Nisan)

Güneydoğu Asya'nın en azılı seri katillerinden olan Charles Sobhraj'ın hikayesini anlatan dizi, gerilim dolu bölümlere ev sahipliği yapacak. Daha çok batıdan gelen turistleri hedefine alan katil, tespit edilmiş olan 12'den fazla cinayet nedeniyle hüküm giymişti.


Netflix'in nisan ayında yayınlayacağı yeni dizilerden olan Snabba Cash: Kolay Para, bir iş kadını ile yolları kesişen bir suçlu ve sorunlu bir gencin maceralarını anlatıyor. Alışagelmiş yapımlardan farklılarını arayan kullanıcıların ilgisini çekecek dizi, 7 Nisan'da Netflix'te yayınlanacak.
Daha çok fantastik ve tarihi ögelerle dolu yapımları izlemeyi seven Netflix abonelerinin ilgisini çekecek Gölge ve Kemik, Alina Starkov isimli bir karaktere odaklanıyor. Yaşadığı dünyanın kaderini değiştirebilecek bir gücün varlığını tespit eden Starkov, bu gücü açığa çıkardığında hiç istemediği düşmanlarla karşı karşıya gelecektir.

Netflix'in en yeni Türk dizisi Fatma, diziye ismini veren Fatma isimli bir temizlikçinin hayatını anlatıyor. Kaybolan kocasını ararken bir cinayet işleyen Fatma, bir süre sonra hayatta kalmak için bir seri katile dönüşecektir. Ancak Fatma'nın temizlikçi yapısı, onun bu cinayetlerle ilişkilendirilmesini hayli zorlaştıracak. Burcu Biricik'in başrol olduğu dizi, nisan ayının en merak edilenlerinden olacak gibi görünüyor.

2 Nisan'da yayınlanacak Concrete Cowbow isimli film, küçük bir çocuğun hikayesine odaklanıyor. Yaz tatilini geçirmek için Philadelphia'da bulunan babasının yanına giden çocuk, kendini bir grup kovboyun içinde bulacak ve hayatı değişecek.
Biraz komedi biraz da fantastik yapımlara ilgi duyan seyircilere hitap eden Thunder Force, insanlara özel güçler kazandırabilen bir tedavi yönteminin mucidi ile bu tedavinin uygulandığı ilk kişinin maceralarına odaklanıyor.
Üstün zekalı bir birey olan Gülseren isimli bir kadın, 4 rakamlı sayıları saniyeler içerisinde çarpabilmektedir. Bu yetenek onu ön plana çıkarırken yıllar içerisinde değişen Türkiye koşulları, bu üstün zekalı kadının hayatını doğrudan etkileyecek.
 


netflix üyelik ücret zam