osmaniye

osmaniye ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel osmaniye haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve osmaniye hakkında daha fazlası.
  • osmaniye "Türkiye'de İstanbul dışında vakaların azalmadığı ilimiz yok"
   Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınının seyrine ilişkin olarak yaptığı açıklamada, son dönemde İstanbul hariç 80 ilde vakalarda azalma olduğunu ifade ederken, "Sadece üç haftalık süreçte bütün Türkiye'de iniş yaşandı. Ankara, İstanbul'un 2 katıydı, şimdi İstanbul'un yarısına indi. İstanbul dışında Türkiye'de vaka konusunda azalışın olmadığı hiçbir il yok. İstanbul'da da daha yakın takiple bu artışın giderek azalacağını söyleyebilirim. Önümüzdeki hafta daha belirginleşecek" diye konuştu.
  • osmaniye Meteoroloji'den sağanak ve kuvvetli rüzgar uyarısı
   Doğu Karadeniz'in iç kesimi ve Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş, Giresun, Tunceli, Bingöl çevreleri ile Sivas ve Kayseri'nin doğusunda kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.
  • osmaniye Meteoroloji'den sağanak uyarısı
   Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Marmara'nın doğusu, iç Ege, batı ve doğu Akdeniz ile orta ve doğu Karadeniz sağanak yağışlı.
  • osmaniye Meteoroloji: Hava sıcaklığı yükseliyor!
   Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), 74 ile yarın için sarı uyarı yayınladı. MGM'nin MeteoUyarı sistemine göre Zonguldak, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize dışındaki iller için geçerli olan uyarıda sıcaklıkların artacağı kaydedildi. Sıcak hava dalgasından dolayı güneş ışınlarının dik geldiği 11.00 ile 16.00 saatleri arası için vatandaşlara dikkatli olunması çağrısı yapıldı.

VİDEO

1