plaj konulu içerikler

plaj konulu içerikler, son dakika plaj haberleri, foto galeriler, videolar ve daha fazlasını Vehaber'den takip edebilirsiniz.
  • plaj Katar, boykotu duyunca bikini yasağından vazgeçti
   Evsahipliği yaptığı plaj voleybolu turnuvasında tüm kadın katılımcılardan kısa kollu tişört ve diz boyunda şort giymesi isteyen Katar'a, Alman yıldızlar Karla Borger ile Julia Sude'nin boykot resti çekmesi, sonuç getirdi. Uluslararası Voleybol Federasyonu, "Sporcular standart formalarını giymeyi talep ederse, bunu yapmakta serbest olacak" dedi.
  • plaj Trabzon'da 700 yıllık kalenin varisi oldular: Teslim alınca kalede yaşayabiliriz
   Trabzon'da, 13’üncü yüzyılda Cenevizliler döneminde inşa edilen Güzelhisar Kalesi’nin de yer aldığı yaklaşık bin 300 dönüm arazinin Üçüncüzade Ömer Paşa’ya ait olduğunu iddia eden torunlarının, varis olduklarının tescili ve arazinin tapusunun kendilerine verilmesi için açtıkları dava sonuçlandı. Mahkeme, davacıların Üçüncüzade Ömer Paşa’nın varisleri ve kalenin aynı sülaleye ait olduğuna karar verdi. Varislerden Adnan Güngör Üçüncüoğlu, "Teslim aldıktan sonra gerekirse kalede yaşayabiliriz” dedi.
  • plaj Kader Buse Acar 2 yıldır kayıp
   Antalya'nın Kemer ilçesinde 2 yıl önce meydana gelen hortum felaketinde içinde bulunduğu otomobilin dereye sürüklenmesi sonucu kaybolan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Kader Buse Acar'dan halen bir iz bulunamadı. Baba Ahmet Acar ve anne Ayla Acar ise 730 gündür kızlarından gelecek haberi bekliyor.
  • plaj İstanbul'a 'zemin sıvılaşması' uyarısı! Riskli ilçeler açıklandı
   Olası İstanbul depreminde en büyük risklerden birinin 'zemin sıvılaşması' olduğunu belirten uzmanlar, dolgu alanlara ve sahil yollarına dikkat çekerek, "Dolgu alanlarını doğa tekrar geriye alır" uyarısında bulundu. Jeofizik uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu, dolgu alanları ve sahil yolları ile Avcılar'ın zemin sıvılaşması konusunda riskli olduğunu söyledi.
  • plaj İYİ Partili belediyeye icra takibi başlatıldı
   Demre Belediye Başkanı İYİ Partili Okan Kocakaya, 2010- 2013 yıllarından kalan borç için belediyeye faiziyle 1 milyon 200 bin liralık icra geldiğini açıkladı. Kocakaya, yaptığı açıklamada 10 yıl sonra gelen icranın manidar olduğunu belirtti.
12