rio de janeiro konulu içerikler

rio de janeiro konulu içerikler, son dakika rio de janeiro haberleri, foto galeriler, videolar ve daha fazlasını Vehaber'den takip edebilirsiniz.
 • rio de janeiro Gabriella Saraivah
  Gabriella Saraivah 11 Eylül 2004 Rio de Janeiro doğumlu TV oyunucusu, Brezilyalı aktris ve şarkıcı, Chiquititas gibi çok sayıda pembe dizideki rolleriyle tanınır. Aynı zamanda bir YouTuber haline geldi ve "Pirunileta" ve "A Dona Faixa" gibi sayısız başarılı single yayınladı. İlk oyunculuk deneyimini iki yaşında Sağlık Bakanlığı için bir kampanya ile yaptı. Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde Juliana Saraivah'ın kızı olarak doğdu. Guilherme adında bir erkek kardeşi var.
 • rio de janeiro Ana Braga
  Ana Braga 4 Aralık 1981 Rio de Janeiro, Brezilya doğumlu manken. Ninho Moraes ile evli.
 • rio de janeiro Francys Belle
  Francys Belle 25 Temmuz 1982 Rio de Janeiro, Brezilya doğumlu yetişkin filmleri oyuncusu ve glamour model. 1.69 boyunda, 48 kilo ağırlığında, 35C-24-34 ölçülerinde, kahverengi saçlı, kahverengi gözlü, aslan burcu, göbeğinde piercing bulunmaktadır.
 • rio de janeiro Gina Valentina
  Gina Valentina 18 Şubat 1997 Rio de Janeiro Brezilya doğumlu yetişkin filmleri oyuncusu. 1.57 boyunda, 50 kilo, 34A-24-35 ölçülerindedir, kahverengi saçlı, kahverengi gözlü, kova burcu, sol bacağında, sırtında, parmak ve omzunda dövme bulunmaktadır.
 • rio de janeiro Tati Neves
  Tati Neves 20 Temmuz 1986 Brezilya Rio de Janeiro doğumlu vücut geliştirmeci. 2012 Miss Bikini Wellness Pageant'ü kazanan model seçildi. Kasım 2013'de viral olan ve yatakta uyuyan Justin Bieber videosu 30 milyondan fazla izlenince tanındı.
 • rio de janeiro Ana De Paula
  Ana De Paula 31 Mart 1995 Rio de Janeiro, Brezilya doğumlu model. Sports Illustrated 2017 çekimlerinde yer aldı. 14 yaşında keşfedildi.Wilhelmina modellik ajansı tarafından temsil edildi. Brezilya, Rio de Janeiro'da doğdu. Ayrıca Miami, Florida'da yaşıyor. Joel Embiid ile ilişki yaşadı.
12
 • rio de janeiro PHOTO Tina Kunakey sexy en bikini
  Ce lundi 28 décembre sur Instagram, Tina Kunakey a dévoilé une photographie sur laquelle elle prend la pose sur la plage de Rio de Janeiro vêtue d’un splendi...
 • rio de janeiro Flagra! | Lottie Moss no Rio de Janeiro
  Lottie Moss, irmã de Kate Moss, participa de evento de moda no RioSubscreva: http://bit.ly/EOnlineLATAM-YTSiga-nos: Instagram: https://www.instagram.com/eonl...
1