survivor konulu içerikler

survivor konulu içerikler, son dakika survivor haberleri, foto galeriler, videolar ve daha fazlasını Vehaber'den takip edebilirsiniz.
 • survivor Yanita Yancheva
  Yanita Yancheva 10 Şubat 1987 Sofya, Bulgaristan doğumlu reality şov ünlüsü, fitness modeli ve kişisel antrenördür. İlk olarak 2008 yılında Survivor Bulgaristan'ın üçüncü sezonunda yarışarak tanındı. Body Engineers için marka elçisi oldu. Survivor Bulgaristan'ın üçüncü sezonunda yer aldığında üniversite öğrencisiydi. Bulgaristan'ın Sofya şehrinde doğdu ve büyüdü.
 • survivor Berna Keklikler
  Berna Keklikler 25 Şubat 1989 Türkiye doğumlu Survivor yarışmacısı, yarışmanın ardından dizilerde oyunculuk yapmaya başlamıştır. Berrin Keklikler adında kardeşi var.
 • survivor Sierra Dawn
  Sierra Dawn Sierra Dawn Thomas TV ünlüsü. Survivor ile tanınıyor. Joe Anglim ile evlendi.
 • survivor Müge Uzel
  Müge Uzel, Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Survivor 2013'ün yarışmacısı Müge Uzel bir dönem hosteslik yaptı. 1 yıl kadar Pegasus'ta çalışan Müge Uzel, ardından oyunculuk ve spikerlik eğitimleri aldı.
 • survivor Amber Brkich
  Amber Brkich 2000 yılında Survivor'da tanındı.
 • survivor Aylin Şallı
  Aylin Şallı 1991 İstanbul doğumlu Survivor yarışmacısı. 1.80 boyunda, 58 kilo, Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde oyunculuk eğitimi aldı. Model of Turkey yarışmasında da yer aldı.
 • survivor Duygu Çetinkaya
  Duygu Çetinkaya 13 Ocak 1986 Denizli, Türkiye doğumlu oyuncu. Gülsün Çetinkaya ve İbrahim Çetinkaya'nın çocuğudur. Binbir Gece, Firar, Çılgın Dershane'deki rolleri ile biliniyor. Elit Ödül Töreninde geleceği olan oyuncu seçildi. Babası asker olduğu için Ankara, İzmir, İstanbul, İskenderun, Erdek, Gölcük gibi yerlerde yaşadı ve eğitimini de farklı okullardan aldı. Yamaç paraşütü, dalış gibi adrealin sporlarına ilgi duyan Duygu Çetinkaya, 2013'te Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de Gönüllüler takımında mücadele etti.
1
1