taksi

taksi ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel taksi haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve taksi hakkında daha fazlası.
  • taksi Yavru köpeğin kesilen patileri için verilen 809 TL cezaya 4 taksit
   Samsun'un Havza ilçesinde ateşli silahla vurulduktan sonra tedavi için patileri kesildiği belirlenen 'Pamuk' isimli köpeğin sahibi H.S.'ye verilen 181 TL ceziaile kesim işlemini yapan komşusu S.Ç.'ye verilen 628 TL cezanın 4 taksitle ödenebileceği ortaya çıktı. HAYTAP Samsun Temsilcisi ve Hayvan Gönüllüleri Derneği Başkanı Semra Antep, "Çok komik bir rakam ve üzücü. Böyle bir rakam yok ve bunu bir de dört takside bölüyorlar. Ağır hapis cezaları, en az iki yıldan başlayarak verilmeli. Siciline kayıt yaptırılarak yasada bunun bu şekil düzenlenmesi şart" dedi.
  • taksi Kılıçdaroğlu'na yumruk atan Osman Sarıgün: Unuttum, çok zaman geçti
   Ankara Çubuk'taki linç girişiminde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk atan Osman Sarıgün, hakimin "Olay nasıl oldu?" sorusuna "Unuttum, çok zaman geçti" diye yanıt verdi. Sanık Vahit Delibaş ise, "Kılıçdaroğlu'nu öldürmek isteseydik zaten çıkamazdı. O kadar kalabalık vardı" ifadesini kullandı.
  • taksi 'Bir belediye başkanı, ölüm sayısını açıklamaktan nasıl mutlu olsun?'
   İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bulaşıcı hastalıktan kaynaklanan vefat sayıları üzerinden kendisine yönelttiği eleştirilere “Bir belediye başkanı, ölüm sayısını açıklamaktan nasıl mutlu olsun? Böyle bir şey mümkün mü?" diye konuştu.
  • taksi Sıla, Davut Güloğlu'na açtığı tazminat davasını kazandı
   Şarkıcı Sıla Gençoğlu Amani hakkında yaklaşık 4 yıl önce Demokrasi ve Şehitler Mitingi için söylediği sözler üzerine küfür ettiği iddiasıyla "hakaret" suçundan 8 bin 500 TL adli para cezasına çarptırılan şarkıcı Davut Güloğlu'na bir kötü haber de tazminat davasından geldi. Sıla'nın açtığı 60 bin liralık tazminat davasını kısmen kabul eden mahkeme, Güloğlu'ndan 4 bin lira manevi tazminatın haksız fiil tarihinden işleyecek yasal faizle birlikte alınarak Sıla'ya vermesine karar verdi.
  • taksi Ebru Erdem'in babası: İntihara meyilli değildi, öldürüldüğünü düşünüyoruz
   Küçükçekmece'de, 2019 yılında Ebru Erdem’in (17) balkondan düşerek hayatını kaybetmesine ilişkin görülen davada tutuklu sanık Serdar Taş, savunma yaptı. Sanık Taş, savunmasında Erdem’in ailesiyle problemleri olduğunu ve aşağıya kendisinin atladığını öne sürdü. Ebru Erdem'in babası Murat Erdem ise "Kızım intihara asla meyilli değildi. Biz öldürüldüğünü düşünüyoruz” dedi.
  • taksi Sokağa çıkma yasağı Cuma günü başlayacak
   Dün yapılan Kabine toplantısı ardından alınan yeni koronavirüs tedbir kararları, İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ile netleşti. Buna göre tedbirler Cuma akşam 20.00’den itibaren geçerli olacak. Sokağa çıkma yasağı da aynı saatte başlayacak.

FOTO GALERİ

 • taksi Roberta Aghilar
  Roberta Aghilar İtalyan glamour model, 23 yaşında. Sosyal medya sayfasında MyCalendar üzerinden taksim satışı yapıyor.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • taksi İvana Sert
  Sinan Akıman’la yaşadığı beraberliği noktalayan İvana Sert, yeni aşkı Can Çelebi ile önceki gece Taksim Konsolos Bar çıkışı görüntülendi.
1

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

12