tay

tay ile ilgili içerikler, bilgiler, son dakika gelişmeleri, güncel tay haberleri, foto galeriler, resimler, videolar ve tay hakkında daha fazlası.
  • tay Aracından kağıda emdirilmiş 1.8 milyon TL değerinde uyuşturucu çıktı
   Antalya'da 25 yaşındaki İ.Ö.'nün kullandığı aracın bagajından, 21 adet A4 kağıda emdirilmiş bonzai çıktı. İçimliği 25 TL'den satıldığı belirtilen uyuşturucunun toplam bedelinin yaklaşık 1 milyon 850 bin TL olduğu kaydedildi. Ailesinden aldığı 50 TL harçlıkla geçindiğini söyleyen İ.Ö. ile yanındaki kız arkadaşı G.K. tutuklandı.
  • tay Youtuberlara vergi takibi
   YouTube’dan yayın yaparak gelir elde eden YouTuber’ların şahıs şirketi kurma sayıları artıyor. Online şahıs şirketi kurma platformu Mükellef’in Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Okan Şafak, “Haziran ayından bu yana geçen 6 ayda YouTuber’lar tarafından kurulan şahıs şirketinde yüzde 100 artış yaşandı. Son dönemlerde şirket kurmadan önce elde ettiği gelirleri beyan etmediği için vergi cezasına giren YouTuber sayısı artıyor” dedi.
  • tay Yavru köpeğin kesilen patileri için verilen 809 TL cezaya 4 taksit
   Samsun'un Havza ilçesinde ateşli silahla vurulduktan sonra tedavi için patileri kesildiği belirlenen 'Pamuk' isimli köpeğin sahibi H.S.'ye verilen 181 TL ceziaile kesim işlemini yapan komşusu S.Ç.'ye verilen 628 TL cezanın 4 taksitle ödenebileceği ortaya çıktı. HAYTAP Samsun Temsilcisi ve Hayvan Gönüllüleri Derneği Başkanı Semra Antep, "Çok komik bir rakam ve üzücü. Böyle bir rakam yok ve bunu bir de dört takside bölüyorlar. Ağır hapis cezaları, en az iki yıldan başlayarak verilmeli. Siciline kayıt yaptırılarak yasada bunun bu şekil düzenlenmesi şart" dedi.
  • tay FETÖ sanığını savunan FETÖ sanığı avukata ceza
   FETÖ/PDY üyesi olduğu gerekçesiyle hakkında açılan dava kapsamında yargılanan avukat Orhan Karakuş’un avukatı İbrahim Temur’un da aynı suçtan ceza aldığı ve dosyasının Yargıtay aşamasında olduğu tespit edildi. Mahkeme heyeti, avukata 1 yıl süreyle sanık avukatlığına yasaklama cezası verdi.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • tay Jodi Anasta
  Jodi Anasta Max Made Magazin çekimleri için kamera karşısına geçti.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

FOTO GALERİ

 • tay Maisie Smith
  Maisie Smith tayt şort ile Londra'da görüntülendi.

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO

VİDEO