tiyatro konulu içerikler

tiyatro konulu içerikler, son dakika tiyatro haberleri, foto galeriler, videolar ve daha fazlasını Vehaber'den takip edebilirsiniz.
 • tiyatro Stefani Somers
  Stefani Somers 15 Nisan 1994 Amerika Birleşik Devletleri doğumlu sosyal medya fenomeni. Laci Kay Somers'ın kardeşi.Fitness, moda ve iç çamaşırı fotoğraflarını stefanizomer hesabına göndermesiyle tanınıyor.Ashland, OR'deki Southern Oregon Üniversitesi'nde müzikal tiyatro eğitimi aldı.
 • tiyatro Ivy Ferguson
  Ivy Ferguson 9 Aralık 1992'de Kanada’nın kuzeybatısındaki Smithers kasabasında dünyaya gelen model ve hayvan hakları savunucusu. 1.70 boyunda. Maxim ve Playboy gibi dergilerde fotoğrafları yayınlandı. Rock müzik dinlemeyi tercih ediyor. Genç yaşından beri 10 yıldan fazla bir süredir şarkı söyleme eğitimi almış, müzikal tiyatro eğitimi almış, dans ve oyunculuk dersleri almıştır. 17 yaşındayken profesyonel mankenlik kariyerine başladı.
 • tiyatro Janhvi Kapoor
  Janhvi Kapoor 6 Mart 1997 Hindistan doğumlu oyuncu. Eğitimini Dhirubhai Ambani International School, Lee Strasberg Tiyatro ve Film Okulu'nda gördü. Khushi Kapoor, Arjun Kapoor, Anshula Kapoor adında kardeşleri var. Sridevi ve Boney Kapoor'un çocuğudur.
 • tiyatro Nora Segura
  Nora Segura 23 Kasım 1988 ABD doğumlu model. Los Angeles'ta Lee Strasberg Tiyatro Enstitüsü'nde öğrenciydi, oyunculuk eğitimi aldı. İngilizce, İsveççe, İspanyolca ve Fransızca bilmektedir. Stockholm, Marbella, Londra ve Paris'te yaşadı.
 • tiyatro Demet Evgar
  Demet Evgar Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu.
 • tiyatro Stormi Maya Alvarado
  Stormi Maya Alvarado ABD'li oyuncu, şarkıcı ve model. Vegan ve feminist olduğunu belirten Alvarado, kariyerine tiyatroda sahne alarak başladı, ardından sinema ve televizyona geçti. Aynı zamanda bağımsız filmler üreten bir yapımcı ve yazardır. Stormi Maya, Spike Lee'nin Netflix şovunda Shenn Gotta Have It adlı Yennifer Clemente rolünü oynuyor. 2018 yılı sonu itibariyle sosyal medyada 371 bin takipçisi bulunmaktadır.
 • tiyatro Monique Nicole LeClair
  Monique Nicole LeClair kimdir? 19 Ağustos 1988 doğdu, eğlence sektöründe çalışma hayalini gerçekleştirmek için 2014 yılında Los Angeles'a taşındı. Monique, modellik kariyerine bölgesel yarışmalar ve kataloglarda başladı. En büyük ilham kaynağı, bir aktör, manken ve işadamı olan babası Richard Armand LeClair'di. “Beni her zaman hayal etmeye ve en iyisine sahip olmaya teşvik etti” diyor. 2012'de Europa Show of Champions'da bir bikini modeli olarak birinciliği kazandı. Shakespeare'in “The Shing of The Shrew” adlı filminde 9 yaşında başrol oynadı. “Wonder Woman” ve “Silent Serenity” gibi tiyatro prodüksiyonlarında da oyuncu olarak rol aldı. Monique ayrıca TwelveTen Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmeni oldu.
 • tiyatro Sadie Stuart
  Sadie Stuart siyah mayosuyla Marbella plajında görüntülendi. Sadie Stuart kimdir? Sadie 25 yaşında Marbella’da yaşayan TV yıldızı ve fotomodel, Conti Tiyatro Okulu'nda dans eğitimi aldı.
 • tiyatro Ellen Alexander
  Ellen Alexander Love Magazin çekimlerinde poz verdi. Ellen Alexander kimdir? Rusya'nın Moskova kentinde doğan Ellen'in kariyeri, sadece kendi ülkesinde değil, aynı zamanda Birleşik Krallık'ta ve şimdi de Amerika'da 4 film, televizyon, tiyatro ve modelleme ile büyüdü. Elena, dünyaca ünlü Çehov Moskova Sanat tiyatrosu okulunda eğitim gördü. İngiltere'ye taşındıktan sonra, Edinburgh Fringe festivalinde Rye'deki The Catcher'da Phoebe olarak gösterdiği performans için çok eleştiriler aldı.
 • tiyatro Lakshmi Devy
  Lakshmi Devy Hint kökenli bir oyuncu, senarist ve yapımcı. Hindistan'ın Kerala eyaletinde, iki kardeşi ile birlikte güzel bir şekilde büyüdü. Lakshmi, erken yaşlardan itibaren sahne sanatları için sanatsal bir yetenek ve tutku dile getirdi. Genç bir tiyatro sanatçısı olarak kısa süre sonra, yetişkin hayatına devam eden Hint klasik dans tekniğinin titiz bir eğitim sistemine başvurdu.
123
1